WhatsApp ile Sor
Yüz Germe Estetiği
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

YÜZ GERME ESTETİĞİ

10 Yaşa Kadar Gençleşin


Her bayan elbette geç görünmek ister. Bunun için de birçok farklı yola başvurur bir takım estetik ameliyatlar geçirir. Tüm bunlar içinde belik de en fazla operasyon yapılan kısım hiç şüphesiz klasik yüz germe operasyonudur. Bunun birçok farklı yapılma nedenleri bulunmaktadır.


Daha güzel ve gergin bir cilde kavuşmak için, yaş ilerlediğinden dolayı yüzün bazı kısımlarındaki sarkmalardan dolayı da ya da yine yüz çevresindeki deri altında oluşan bir takım yağ birikme durumlar yüzünden. Her ne olursa olsun klasik yüz germe estetiği birçok hanımın özellikle de son zamanlarda en fazla yaptırdıkları estetik operasyonları arasındadır. Hatta birçok kişi de bu konuda özellikle de fiyatlar konusunda son derece temkinli yaklaşır ancak bu yanlıştır.


Bunun nedeni ise genel olarak bir yüz germe operasyonu her ne kadar yapılacak operasyon bölgesine göre bir değişiklik gösterse de yine de klasik yüz germe fiyatları oldukça uygundur. Bu tür bir ameliyat daha çok yüzün belirli bölgelerinde, çene altı kısmında ve bununla birlikte bir de boyun bölgelerindeki bir takım yağlanmalar için yapılan ameliyatlardır. Bu tür bir ameliyat önceki kişi ya da kişiler mutlak suret ile en bir hafta öncesinde sigarayı ve kullandıkları bir takım vitamin ve benzeri ilaçları da bırakmaları gerekmektedir.


Bu operasyon en fazla 6 saat kadar sürmektedir ve genel olarak 18 yaşından büyük ister kadın ister erkek hiç fark etmez herkes yaptırabilir. Bu son derece kaliteli ve işe yarar ameliyattan sonra en fazla iki hafta içinde her şey düzelir ve hasta artık eski normal hayatına tamamen dönebilir. Bu klasik yüz germe operasyonu isteğe bağlı bir şeklide yarı anestezi ile ya da lokal anestezi ile de yapılabilmektedir. Bu operasyon ayrıca bununla birlikte kalıcıdır ve hiçbir şekilde bir orun yaratmaz.


Ancak ilerleyen yaşa ve bunun yanında bir de yer çekiminin zamanla herkesin cildinde yaptığı tahribata göre uzun bir süre sonra yeniden bir klasik yüz germe estetiği yapılması gerekebilir. Bunun için de her hangi bir konuda ve hiçbir şekilde tedirgin olmaya gerek yok. Bu noktada tek önemli olan şey bu operasyon için hastanın hazır olup olmadığı ve bir de bu operasyonu yapacak olan doktorun bunu için yeterince tecrübesi olup olmadığıdır. Üstelik bu tür bir operasyon için asla fiyat konusunda her hangi bir şüpheye de düşeye gerek yok.


Bu tür bir operasyon için klasik yüz germe fiyatları cebe oldukça uygundur. Bu son derece işe yarar ve kaliteli operasyon sonrası bandajlar en fazla iki ya da üç gün içerisinde çıkarılabilir fakat klasik yüz germe operasyonu için şeklin tam oturması 6 ay kadar sürebilir. Ve İsteyen herkes klasik yüz germe estetiği yaptırabilir. Hiçbir şekilde de fiyat konusunda korkulmamalı ve klasik yüz germe fiyatları için yine de tedavi olunacak yer ile konuşulmalı.

İsveç dünya çapında tıp alanında kendini ispatlamamış bir ülkedir. İsveç'in başkenti olan Stockholm'da yaşayan profesör Hern dünyanın en çok estetiğini yapan ve sayısal değerlerle matematiksel algoritmalarla İsveç Tekniği'ni geliştiren kişidir. Biz de kliniğimizde İsveç Tekniği'ni minimum hata ve elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla estetik ameliyatlarımızı planlayıp geliştiriyoruz.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Genel
 • Operasyon
 • 3 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Alın Germe Estetiği Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Suat U. dedi ki:

  yüz germe ameliyat fiatlarını öğrenmek istiyorum
  eşimin çene üstlerinde kırışıklıklar var
  bilgiverirseniz sevinirim

  Puan:
  0
 2. Sibel dedi ki:

  Yüz gerne fiyatlarini ögrenebilirmiyim yatsin 56

  Puan:
  0
 3. nesrin g. dedi ki:

  bana yüz germe ameliyati öneriyorlar yasim 44 olmasina rahmen sarkmanin dolguyla gitmeyecegini söylüyorlar ben güvenir bir klinik ariyorum almanyada yasadigim icin cok zaman ayarliyamiyorum
  ve full yüz germe fiyatini ögrenebilirmiyim

  Puan:
  0
 4. Aysegul dedi ki:

  Merhabalar klasik yuz gerdirme operasyonda alın ve göz altida varmi?

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir