Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Dolgun görünüm sağlamak amacıyla yüz ve vücudun diğer bölgelerine yağ enjekte edilmesi işlemidir. İdeal boyutlarda göğüsleri olsun isteyenlerin en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisidir.

Lokal veya genel anestezi altında yağ enjeksiyonu ile göğüslerde istenilen büyüklüğe ulaşılabilir. Günümüzde ilerleyen tıp sektörü ile alanında uzman doktorlar tarafından bu işlemler, profesyonel ve hızlı bir şekilde öncelikle tahlil ve analizler yapılarak ve sonrasında operasyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel doğal, hoş, dolgun bir görünüm vermesinden ve yabancı madde içermeyerek kişinin kendi yağından elde edilerek doğal ve risksiz olarak uygulandığından dolayı kullanılan en sık ve başarılı bir yöntemdir.

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme işlemini Kimler Yaptırabilir?

Genellikle orta yaşlardaki kadınlara uygulanmaktadır. Yılların geçmesiyle birlikte ortaya çıkan sarkma veya küçülme gibi şekil bozukluklarını düzeltmek amacıyla daha diri, şekilli göğüsleri olmasını isteyen kadınların tercihlerinden birisidir.

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme işlemi Nasıl yapılır?

Uzman bir doktor tarafından ameliyat esnasında ne kadar yağ enjekte edileceği belirlenmeli ve bu işlemin kaç seans süreceği hasta tarafından öğrenilmelidir. Bazen ameliyattan sonraki zaman diliminde enjekte edilen yağın %60-70 inin kaybedildiği bilinmektedir. Bu sebeple uzman kişinin realist bir yaklaşımla operasyon sonrasındaki noktayı belirlemesi gerekmektedir.  Eğer ki ihtiyaç duyuluyorsa ek seanslar ile tekrar yağ enjeksiyonu yapılabilmektedir. Bu durum uygulamayı yapacak doktor ve klinik ile alakalı bir konudurBir cevap yazın