WhatsApp ile Sor
Vaser Liposuction Yağ Alma
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Vaser Liposuction Yağ Alma

VASER LIPOSUCTION YAĞ ALMA

Fazla Yağlarınız Kolayca Kurtulun


Vücudumuzun belirli bölgelerinde toplanan yağlardan kurtulmak için yapılan, vakumla çekilme yöntemi olarak bilinen liposuction birçok kişinin tercih ettiği ve uzman doktorlar tarafından yapılan bir tedavi yöntemidir.


Bazı kişilerde kilo alımı (yağlanma) belirli bölgelerde toplanarak estetik olmayan bir görüntüye neden olmaktadır. Vase Liposuction bu gibi durumlarda başvurulan en etkili yöntemlerden biridir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, kilo vermenin en etkili yolu spor ve diyettir. Vakumla yağ çektirmenin kilo vermede etkili bir yöntem olmadığının farkında olmak gerekmektedir. vaser Liposuction sadece bölgesel yağlanmanın olduğu yerlerdeki spor ve diyetle kaybolmayan inatçı yağlardan kurtulmak için yapılan bir tedavidir.


Vaser liposuction ise genellikle erkekler tarafından tercih edilen gelişmiş cerrahi tekniği ile teknolojik cihazların birleşmesiyle yapılan yöntemin ismidir. Uygulandığında mükemmel sonuçlar veren bu patentli cihazlar (set halinde bulunmaktadır) sayesinde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Ultrasonik ses dalgalarıyla çalışan ve ses dalgalarıyla yağ katmanlarını parçalayan vaser cihazlar, daha sonra bu parçalanmış yağları emerek vücuttan çekip alır.


Bu esnada bu operasyonu geçiren kişilerde kesinlikle acı hissetme durumu yaşanmaz. Deri altında bulunan diğer bölgelere de asla zarar vermez. Morluk, ağrı, şişme ya da ödem gibi durumlarda eskiye oranla kıyaslandığında en düşük seviyededir. Bu da, Vaser tekniği ile yağ alma sonucu iyileşme döneminin kısalmasına ve doktorunda katkısıyla birlikte başarılı bir operasyon geçirmenin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.


Vaser liposuction, lokal anestezi ya da sedasyon yapılarak uygulanmaktadır. Ameliyat öncesi kişinin, liposuction uygulanacak bölgeleri işaretlendiğinden bu bölgelere özel bir solüsyon sürülerek küçücük deliklerden girilerek homojen bir şekilde yağlar eritilip suction yöntemi ile yağlar o bölgeden uzaklaştırılır ve deri üzerinde herhangi bir girintili çıkıntılı tümsekler oluşmaz.


Ameliyat sonrası dönemde Vaser tekniği ile yağ alma sonucu kaslara, damarlara, sinirlere zarar verilmediği için çok fazla ağrı sızı hissedilmez. Alınan ağrı kesiciler ve özel korseler sayesinde çok hızlı bir şekilde normal hayatınıza dönmek mümkün olur. Çok fazla bölgeye uygulanmadığı sürece vaser liposuction yaptıranların hastanede yatmalarına gerek yoktur. Çok fazla bölgeleri içerse bile en fazla bir gün hastanede yatılır.


Bilindiği üzere vaser liposuctionla yapılan uygulama sayesinde çekilen yağlar, kişinin kendi vücudunda yeniden kullanılıyor. Mesela karın bölgesinde biriken yağlar çekilerek göğüsleri büyütmede kullanılabiliyor. Bu sayede hem karın yağlarından kurtulmuş oluyorsunuz, hem de göğüslerinize şekil verilmiş oluyor. Vase liposuction uygulaması ile incelmek aynı zamanda vücudunuza şekil vermek mümkündür. Vücuda uygulan bu dolguların %30 dan fazlası hayat boyu kalıcı olduğunu da varsayarsak gerçekten gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.


Birçoğumuz yıllarca diyet ve spor yaparak kurtulamadığımız inatçı yağlardan kurtulabilmek, artık vaser liposuctionla çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey bu işin uzmanı olan kişilerle görüşüp karar vermekten ibaret. Hem incelmek hem de kendi yağlarınız ile vücudunuza şekil vermek istiyorsanız hiç düşünmeyin derim.

İsveç tıpta dünya birincisi bir ülke kendini ispatlatmış bir ülkedir. İsveçin başkenti stockholm kentinde profesör Hern'nin geliştirdiği dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği sayesinde minimum hata ve başarılı sonuçlar felsefisiyle estetik ameliyatlarımızı planlıyoruz ve geliştiriyoruz.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Genel
 • Operasyon
 • 2 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Vaser Liposuction Yağ Alma Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Dilara dedi ki:

  Merhabalar, Ben ingilterede yasayan bir turkum, ve istanbulda Vaser-Lipo yaptirmayi planliyorum. Yasim 19, kilom 56 boyum 168, 36 bedenim. Acaba bir fiyat vermeniz mumkunmu?
  Saygilarimla

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir