WhatsApp ile Sor
Vaser Hi-Def Liposuction
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Vaser Hi-Def  cihazı ile gerçekleştirilen liposuction uygulamasıdır. Klasik uygulamadan ne şekilde farklı olduğunu anlamak için ilk önce bilinen liposuction uygulaması konusunda bir açıklama yapılması uygun olur. Liposuction vücutta lokal yağ birikmeleri nedeniyle oluşan bozuklukları ortadan kaldırmak için gerçekleştirilen basit bir operasyondur.

Kontur bozuklukları kadınlarda genellikle kollar, karın altı ve karın üstü, basen, diz içi, uyluk içi gibi vücut noktalarında, erkeklerde ise üst karın, love handle bölgesi, bel, memeler ve çene altı noktalarında oluşmaktadır. Liposuction, bu noktalardaki fazla yağları alma yöntemidir.

Güzel ve Atletik Bir Vücut İçin

Vaser Hi-Def, üç boyutlu liposculpturing işlemi olarak tanımlanabilir. Vaser yönteminin ilk farkı, diğer uygulamalara göre deri toparlanması konusunda daha iyi sonuç vermesidir. Ultrasonik (Vaser) liposuction ile yağ hücrelerini vücuttan uzaklaştırmaktan ziyade, vücudu şekle sokmak hedefli bir uygulama yapılıyor. Vücudun kendi fiziksel yapısına uygun bir şekilde, kas bölgeleri belirginleştiriliyor.

VHD Liposuction özellikle erkeklerde karın bölgesi kasları oluşturulabiliyor, pektoral bölgede göğüs kaslarının belirginleşmesi sağlanıyor. Yağ fazlalıklarını almanın ötesinde, ortaya güzel bir vücut yapısının ortaya çıkması sağlanıyor. Bu yöntemle kadınlarda da gerçek anlamda güzel bir vücut oluşturulabilmektedir. Ameliyat, hedef kas grubu etrafında bulunan yağları düzgün bir şekilde ayırarak kas yapısının belirginleşmesini sağlıyor. Ayrıca deri altı kas grubu yapılarına etkide bulunarak yine belirginlik kazandırıyor. Tüm bu işlemler aslında vücutta zaten bulunan kas yapıların bütünüyle belirginleştirilmesi işlemleridir.

Erkeklerde başvuru oranı bel, göğüs bölgesi ve daha çok karın bölgesinde yöntemin tercih edilmesiyle yoğunlaşmaktadır. Yöntemin uygulanması sırasında vücutta herhangi bir kesme işlemi yapılmamaktadır. Belirlenen kıvrım noktalarına 3 milimetre çap genişliğinde girilerek çalışma yapıldığından operasyonun hemen ardından görünen bir iz kalmamaktadır.

Uygulama sonrasında gerçekten atletik görünümlü karın kaslarına ve atletik bütün bir vücuda sahip olabilirsiniz.

İyileşme Süreci

Eğer başka yoğun uygulamalarla kombine edilmediyse, operasyon sonrasında kısa bir dinlenmenin ardından günlük yaşama dönmek mümkündür. Vaser hi-def uygulamasının ardından vücuttaki karın kaslarına bağlı olan yağlar alınır, kas grubu estetik bir şekilde ortaya çıkarılır. Bu işlemden sonra yapacağınız sporla kaslarınızı daha da belirginleştirebilirsiniz.

İsveç tıpta dünya birincisi bir ülke kendini ispatlatmış bir ülkedir. İsveçin başkenti stockholm kentinde profesör Hern’nin geliştirdiği dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği sayesinde minimum hata ve başarılı sonuçlar felsefisiyle estetik ameliyatlarımızı planlıyoruz ve geliştiriyoruz. İsveç tekniği ile hafta sonunuza bize ayırmanız yeter.

İsveç tıpta dünya birincisi bir ülke kendini ispatlatmış bir ülkedir. İsveçin başkenti stockholm kentinde profesör Hern’nin geliştirdiği dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği sayesinde minimum hata ve başarılı sonuçlar felsefisiyle estetik ameliyatlarımızı planlıyoruz ve geliştiriyoruz.