• Randevu
 • Vip Transfer
 • Otel
 • Planlama
 • Ekim
 • Saç Yıkama
 • Dönüş

Randevu

İstediğiniz saçlara kavuşmak için öncelikle randevu almanız gerekir. Süreçleri başlatmak adına sitemizde yer alan irtibat numaralarından estetik merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İşlem ve süreç hakkında detaylı bilgileri aldıktan sonra dilediğiniz bir tarihe ya da size en uygun bir zaman dilimine randevu alabilirsiniz. Estetik merkezimizde çalışan tecrübeli çalışanlarımız telefonda sizleri güler yüzle ve samimiyetle karşılayarak randevu işlemlerinizde en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

VIP Transfer

Hayal ettiğiniz saçlara kavuşmak için estetik merkezimize gelmek istiyor ama ulaşım konusunu nasıl halledeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sağlık turizminde çıtayı yukarılara çıkararak sizlere ulaşım konusunda en iyi çözümü sunmayı amaçlıyoruz. VIP transfer hizmetimiz ile sizin ulaşım problemlerinizi çözüyoruz. Alanında uzman ekip tarafından VIP araçlar ile sizi havaalanlarından karşılayarak üst düzey bir hizmet sağlıyoruz. VIP transfer hizmetimizden yararlanarak ulaşımınızı gerçekleştirerek ulaşım sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Otel

Kalacak yer sıkıntısı uzaktan gelen hastalarımız için büyük bir problem oluşturmaktadır. Saç ekimi sürecinin başından sonuna kadar geçen zaman diliminde nerede konaklayacakları konusunda kafalarında sürekli soru işaretleri olmaktadır.

İsveç Estetik olarak, sizlere bu problemin çözümünde en iyi hizmeti sağlıyoruz ve bu sayede kalacak yer sıkıntısı artık bir problem olmaktan çıkıveriyor. Tercih edeceğiniz anlaşmalı otellerimizden dilediğinizi seçiyorsunuz ve rezervasyon da dâhil, bütün işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Böylelikle, tedavi süreciniz boyunca konforlu bir zaman geçirebileceksiniz.

Planlama

Planlama, zamanı iyi değerlendirebilmek adına olmazsa olmazlardandır. Neyi ne zaman, nasıl yapacağınız konusunda bir planlama yaptığınızda süreci en verimli ve faydalı şekilde geçirmeniz mümkündür.

Biz de, İsveç Estetik olarak, sizlerin saç ekimi süreciniz hakkında, saç ekimi işleminin öncesinden başlayarak sonrasına kadar detaylı bir şekilde planlama altına alıyoruz. Bu planlama dâhilinde zamanınızı iyi değerlendirebilmenize olanak sağlıyoruz. Aynı zamanda bu planlama ile sürecinizin nasıl başlayacağına, nasıl ilerleyeceğine ve sonrasında nasıl bir süreç olacağına dair bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.

Ekim

En önemli aşamalardan biridir saç ekimi. Sizleri istediğiniz saçlara kavuşturmak adına bu süreçte başınıza gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler sonrasında belirli bir zaman aralığından geçerek yavaşça istediğiniz saçlara kavuşabileceksiniz.

Saç ekimi işlemi boyunca size en yeni ve en iyi yöntemleri sunmaktan çekinmiyoruz. Farklı saç ekimi yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bu süreçte gerek doktorlarımız olsun gerek de deneyim sahibi çalışanlarımız olsun sizlere en yüksek ilgiyi ve yardımı göstereceklerdir.

Saç Yıkama

Saç ekimi sonrası yıkama oldukça önemli ve hassas bir işlemdir. Saç yıkama, saç köklerinde bulunan kabuklanmayı losyonlarla yumuşatmak ve saç köklerine zarar vermeden saçın özel bir şekilde yıkanabilme işlemidir. Yanlış bir yıkama yapıldığı takdirde yeni ekilen saç kökleri zarar görebilir. Bu nedenle saç yıkama işlemi süreci üzerinde titizlikle durmaya özen gösteriyoruz. Saç ekimi sonrası yıkama işlemi önemli bir konu olduğu için doktorunuzun uyarılarına ve tavsiyelere dikkat etmeye çalışmanızda yarar var.

Dönüş

Saç ekimi ve tedavi süreçlerinizi tamamladıktan sonra dönüş için işlemlerinizde de size en iyi hizmeti veriyoruz. Estetik merkezimize gelmeniz için nasıl yardımcı olduysak, aynı şekilde dönüşünüz için de en iyi hizmeti size sunmaktan çekinmiyoruz. Dönüş süreci için tüm gerekli işlemler estetik merkezimiz tarafından sizin adınıza yapılmaktadır.Geliş ve dönüş işlemlerinizi sizin için gerçekleştirirken aynı zamanda müşteri memnuniyetini odak noktamıza alarak en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

 • Randevu
 • Vip Transfer
 • Otel
 • Planlama
 • Ameliyat
 • Kontrol
 • Dönüş

Randevu

İstediğiniz görünüme kavuşmak artık hayal değil. Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak hizmet verdiğimiz estetik merkezimizde size en yeni yöntemler ile istediğiniz estetik operasyonu yapıyoruz. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşarak en uygun tarihe randevu alabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız size randevu sürecinde en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

VIP transfer

Sağlık turizmin öncü firmalarından İsveç Estetik olarak, size VIP transfer hizmeti sunuyoruz. Sizden gelen taleplere en iyi şekilde yanıt vermeyi hedefleyerek, alanında uzman kişiler tarafından sizi VIP araçlar ile havaalanlarından karşılıyoruz. Estetik ile uzaklık problemini VIP transfer hizmetiyle gideriyor ve size enkonforlu hizmeti sunuyoruz.

Otel

İsveç Estetik olarak, sizlerin konforunu düşünerek tedavi süreci boyunca otel hizmeti sağlıyoruz. Tercih ettiğiniz konaklama imkânı ile size anlaşmalı otellerimizi sunuyoruz ve tercihlerinize göre rezervasyonunuzu yapıyoruz. Bu sayedebütün yorgunluklarınızı üzerinizden hızlı bir şekilde atacakve rahat bir tedavi süreci geçirebileceksiniz. “Nerede kalacağım?”, “Kalacak yer bulabilecek miyim?” gibi karşılaşacağınız sorulara en iyi çözümleri sunuyoruz. Estetik merkezimizin verdiği hizmetler sayesinde tedavi sürecinizi rahat geçirebilir, hem de bu süreç boyunca tatilinizi yapabilirsiniz.

Planlama

Gelişinizden dönüşünüze kadar İsveç Estetik olarak size en uygun planlamayı yapıyoruz. Gerek tedavi süreci, gerek de konaklama gibi hizmetlerimizle sizleri gülümseten ve rahatlatan, zamanınızı en iyi değerlendirebileceğiniz bir şekilde süreçlerinizi planlıyoruz.

Ameliyat

Sürecin en önemli noktalarından biri ameliyat kısmıdır. Çünkü bu süreç hem ameliyatı hem de sonrasını şekillendirecek olan en önemli zaman aralıklarından biridir. Gerekli muayeneleri ve tetkikleri yaparak sizi ameliyata alıyoruz ve süreç boyunca tedavi ve kontrol takibinizi titiz ve özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ameliyat sonrası çok kritik bir dönem olduğu için bu konunun üzerinde titizlikle durmaya çok büyük özen gösteriyoruz.

Kontrol

Ameliyat sonrasında sürecin nasıl ilerlediğini ve süreci denetim altında tutmak adına belirli zaman aralıklarıyla kontrollerinizi yapıyoruz. Kontrol işlemlerinizi titiz ve özenli bir şekilde gerçekleştirerek tedavi süreçlerinizi minimum seviyeye çekmeye çalışıyoruz. Ameliyat sonrası doğabilecek sorunlara önlem almak adına kontrol işlemlerinizin üzerinde ciddi bir şekilde duruyoruz.

Dönüş

Ameliyat öncesi hazırlık, ameliyat, ameliyat sonrası tedavi ve kontrol süreçleriyle yetinmiyoruz ve devamında dönüş işlemlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Sürecin en başından beri sizlerle sıkı bir irtibat halinde olup tüm zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olduktan sonra evinize dönüş için gereken her türlü hizmeti ve konforu size sağlıyoruz.