WhatsApp ile Sor
Saç Mezoterapisi
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saçlarınız dökülmeden önlem alın


Her canlıda olduğu gibi saçlarınızda uygun bakım ve desteklerle sağlıklarına yeniden kavuşabilir. Saç mezoterapisi dökülmeyi önlemek, saç kalitesini arttırmak, incelen saçları kalınlaştırmak ve saç sayısını arttırmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Saç köklerine ihtiyaç duydukları protein, vitamin, aminoasit, minareller ve saç tedavisinde kullanılan ilaçlarla hazırlanan besleyici kokteyl, kişiye özel ince uçlu iğneler yardımıyla sorunlu bölgeye enjekte edilerek uygulanır.

İsveç dünya çapında tıp alanında kendini ispatlamamış bir ülkedir. İsveç'in başkenti olan Stockholm'da yaşayan profesör Hern dünyanın en çok estetiğini yapan ve sayısal değerlerle matematiksel algoritmalarla İsveç Tekniği'ni geliştiren kişidir. Biz de kliniğimizde İsveç Tekniği'ni minimum hata ve elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla estetik ameliyatlarımızı planlayıp geliştiriyoruz.

İstanbul Tatilinizi Uzatma İster misiniz?

Güzelliklerin Şehri İstanbul
Sağlığınıza kavuşurken keyfinizi de koruyun. Tarihi, doğası ve insanlarıyla dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olan İstanbul metropolünde, sizi büyüleyecek bir çok güzellik keşfetmenizi bekliyor. Benzersiz boğazı, binlerce yıl onlarca medeniyeti barındıran tarihi, damağınız okşayan otantik tatları ve hiç durmayan eğlence hayatıyla İstanbul’un tadını çıkarmanız için İsveç Klinik olarak profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Siz talep edin biz gerçekleştirelim; çünkü burası İstanbul.

Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Klinik ve Hastanemiz

Saç Ekimi Videolar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir