WhatsApp ile Sor
Revizyon Burun Estetiği
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

 

Burun yüzümüzün tam orta yerinde bulunan ve yüzümüzün en dikkat çeken organıdır. Dolayısıyla burundan kaynaklanan herhangi bir şekilsel bozukluk hem son derece dikkat çeker, hem de bu nahoş görüntü kişileri mutsuz eder. Diğer yandan burun hayati öneme sahiptir. Sağlıklı nefes alabilmenin ilk şartı sağlıklı bir buruna sahip olmaktır. Dolayısıyla burun estetiği diğer estetik operasyonlar arasında hem en çok tercih edileni, hem de en önemli olanıdır.

Burun estetiği revizyonu nedir?

Burada revizyon, yeniden gözden geçirme anlamında kullanılmaktadır. Yani, burun estetiği revizyonu daha önceden cerrahi müdahaleye uğramış olan burnun yeniden ameliyat edilmesidir. Bu revizyonlar burun estetiği söz konusu olduğunda iki ya da üç hatta daha fazla bile olabilir.

Burun estetiği revizyonu  ne için yapılır?

Burun kıkırdak dokusu yoğun olan bir organdır. Diğer yandan burun, yüzümüzün tam ortasında yükseldiği için darbelere en açık organlarımızdandır. Yine aynı sebepten çok fazla dikkat çeker. Bunların toplamında, burun daha önceden estetik operasyon geçirmiş olsa bile, zaman içinde bazı deformasyonlara uğrayabilir. Önceki ameliyatın başarısız olması, yeni darbe alınması, zaman içinde kıkırdak dokudaki kayıplar burun estetiği revizyonunu gerektirecek sebeplerden bazılarıdır.

Kimler burun estetiği revizyonu yaptırabilir?

Daha öncede estetik operasyon yaptırdığı halde, yüzünün şeklinden, burnundan memnun olmayan herkes, diğer tüm estetik müdahalelerde olduğu gibi, operasyona engel olabilecek başkaca bir sağlık sorunu yoksa burun estetiği revizyonu yaptırabilir.

Bizler de eğer burun estetiği revizyonunuzun bir daha tekrarlanmamasını istiyorsanız, kliniğimize uğramanızı tavsiye ediyoruz.  Çünkü burun estetiği ameliyatları doğal görünüm tamponsuz dikişsiz kişiye özel Estetik, Türkiye’ de İlk İsveç tekniği uygulaması sayesinde morluk ağrı sızı yok en çok yaptığımız en başarılı olduğumuz ameliyatlardan bir tanesidir.

Burun estetiği revizyonu nasıl yapılır?

Daha önceden yapılmış operasyondaki memnuniyetsizlikler dikkate alınarak, normal burun estetiği yapılır gibi yapılır.

Bütün tıp dünyasına kendisini kanıtlamış ve marka haline gelmiş İsveç, başkenti Stokholm de yaşayan Profesör Hern’nin geliştirdiği yöntemlerle dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan sayısal değerler ve matematiksel algoritmalar sayesinde ameliyatlarınızı planlıyor