WhatsApp ile Sor
Penis Protezi
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

PENİS PROTEZİ


Herhangi bir sebepten dolayı peniste sertleşme sorunu olan kişilere uygulanan bir operasyondur. Operasyon yaklaşık 1 saat sürmektedir. Sertleşme problemi olan kişilerde penisin sertleşme sorununu ortadan kaldırarak daha mutlu bir hayat sürmesi hedeflenmektedir. Penis protezinde takılan protezin önemi büyüktür. Penis protezi sadece sertleşme sorunu olan kişilerin problemini çözmekle birlikte yapılan operasyon ile doğallık kaybolmaması gerekir.

Sertleşme sorunu olan kişiler üroloğumuzdan randevu alarak önce kendilerini muayene ettirmeleri gerekmektedir. Sertleşme sorunu operasyon olmadan da çözülebilmektedir. Fakat tedaviler işe yaramaz ise penis protezi ile sertleşme sorunu tamamen çözülecektir. Penis protezleri ömürlük bir protezdir. Herhangi bir yıpranma ya da sorun teşkil etmeyecektir. Kişi operasyondan 4 hafta sonra protezi kullanmaya başlayabilir.

Penis Protezinden sonra boşalma durumu

Protez takılmadan önce kişide boşalma ile ilgili bir sorun yoksa protez takıldıktan sonrada olmayacaktır. Penis protezleri kişinin sağlığını ve olan durumunu etkilemez sadece sertleşme sorunu çözmektedir. Penis protezleri kişiye özel üretilip penis boyutuna göre operasyonla takılabilmektedir.

Penis protezi operasyonunda lokal veya genel anestezi kullanılmaktadır. Kişi başka bir sorunu yoksa aynı gün taburcu edilebilmektedir. Hastaneden çıktıktan sonra 1 hafta banyo yapılmaması gerekmektedir. En az 4 hafta cinsel ilişkiye girilmemesi ve kontrolden sonra doktorun cinsel ilişkiye izin vermesi gerekmektedir.

Bu operasyonu olan kişilerdeki en büyük mutluluk kişi istediği zaman cinsel ilişkiye girebilir ve yeterince ilişkiyi devam ettirerek partnerini de tatmin edebilmektedir.

Klinik ve Hastanemiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir