WhatsApp ile Sor
Liposuction Yağ Alma
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

LIPOSUCTION YAĞ ALMA

Fazla Yağlarınız Başınıza Dert Olmasın


Vücudun normal boya göre daha geniş ve kilolu görünmesi sonucu diyet ve rejim uygulamalarına cevap alınamayan durumlarda liposuction için araştırma girişimleri başlamaktadır. Diğer adı yağ alma olarak bilinen işlemde oturmuş ve bir türlü eritilemeyen bölgesel yağlanmaların küçük kesiler açılarak vücuttan çekilmesi olayıdır.


Liposakşın yaptırmak isteyen hastalar en çok karın bölgesindeki yağ birikintisi, üst kol, basenler ve dizlerin birbirine bakan iç kısımları için bu işlemi uygulatılmak istenir. Bu tür işlem yaptırmak isteyen hastaların kalıtsal olan obezite ya da kilo problemleri olup olmadığı uzmanlarca incelenerek, kesin sonuç için küçük araştırmalar yapılabilir. Yağ alma uygulanan alana küçük kesilerin içerisinden girilerek çeşitli yöntemler sayesinde olmaktadır.


Bu yağlar işlem uygulandıktan sonra vakum ya da enjektörle çekilerek fazla yağlar alınmış olur. Liposuction sağlık problemi olmayan her hastaya uygulanabilir. Bunun için hamile ya da emzirme döneminde olmaması yeterlidir. Yağ alma kısa sürede gerçekleşen lokal anestezi uygulanarak yapılan işlem olduğundan, günlük işlere dönüş yapmakta en kısa sürede gerçekleşmektedir. Liposuction fiyatı bölgenin dirençli oturmuş yağ durumunun parçalanmasına göre farklılık gösterebilir. Liposakşın yaptırmak isteyen hastalarda birtakım sağlık sorunları yaşanıyorsa doktorla bu durumu paylaşmakta fayda vardır.


Liposuction uygulanırken şeker hastası olduğu anlaşılan hastada ciddi sorunlar yaşayıp küçük kesilerden akan kanın durdurulması gibi problemler oluşabilir. Liposakşın fiyatları günümüzde farklı işlemlerde de değişiklik gösterebilmektedir. Liposakşın sadece küçük kesilerden yapılmayıp lazer yönteminin ışınlarıyla da olabileceğinden yağ alma fiyatları diğer uygulamaya göre farklılık gösterebilir. Liposakşın fiyatları her durumda birbirinden çok farklı olan fiyatlar değildir. Birbirine yakın ve ödeme kolaylığı olan fiyat uygulaması sunulan fiyatlardır.


Genelde 2 binden başlayıp 10 bin lirayı bulan fiyat aralıklarını kapsayan, bölgedeki inatçı yağların parçalanıp alınmasına bağlı olarak değişen fiyatlardır. Yağ alma fiyatları doktorun uzmanlık derecesi ve başarısıyla da alakalı değişkenlik gösterebilmektedir. İyi analizi yapılmış hastaların gözetim ve tedavileri kısa sürede yapılıp, toplumdaki normal aktivitelerine başlaması çabuk gerçekleşir. Liposuction fiyatı özel hastaneler arasındaki fiyat farklılıklarından da kaynaklanabilmektedir. Kullanılan cihazların ve modern teknolojinin imkânları yağ alma fiyatları için değişik tarifeler uygulatabilir.


Uygulama yapılan alanda zayıflamadan ziyade bölgesel incelme olacağı konusunda bilgilendirilen hastalar, en fazla 2 hafta sonra iş hayatlarına başlayabilir. Liposakşın fiyatları ülkemizde son yılların gittikçe yaygınlaşan uygulaması olduğundan fiyatlar birçok ülkeye nazaran daha uygundur. Liposuction fiyatı uygun geldiğinden yoğun olan estetik merkezleri, hastalarına randevu sistemiyle cevap vererek hizmet sunar.


Yağ alma genç ve güzel görünmek isteyen, en önemlisi sağlıklı ve rahat hareket edebilme arzusundaki kişilere olumlu sonuçlar verir. Büyüme çağını aşıp, oturmuş bir bedeni olan sağlık problemleri yaşamayan, toplum içinde daha saygın ve itibarını koruma düşüncesindeki kişilerin, dış görünüşleriyle bu bütünlüğü sağlama düşüncesine liposuction önemli ölçüde cevap verir.

İsveç dünya çapında tıp alanında kendini ispatlamamış bir ülkedir. İsveç'in başkenti olan Stockholm'da yaşayan profesör Hern dünyanın en çok estetiğini yapan ve sayısal değerlerle matematiksel algoritmalarla İsveç Tekniği'ni geliştiren kişidir. Biz de kliniğimizde İsveç Tekniği'ni minimum hata ve elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla estetik ameliyatlarımızı planlayıp geliştiriyoruz.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Genel
 • Operasyon
 • 2 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Liposuction Yağ Alma Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Büsra t. dedi ki:

  Iyi Günler

  Ben 26 yasindayim ve cok kez kilo alip verdim suandaysa 95 kilodayim yag aldirmak istiyorum tüm vucudumdan nekadar yag alinabilir ve nekaDar tutar eger uygun
  Bir fiyat verebilirseniz
  En yakin zamanda bu islemi yapdirmak
  Istiyorum

  Puan:
  0
 2. Nuran H. dedi ki:

  iste bu ya avrupada böyle hizmet göremezsiniz inanın hem operasyon öncesi hemde operasyon sonrası herşey son derece harikaydı tam istediğim gibi oldu benden ölçülerim burun estetiği içinde tercihim sizsiniz kesinlikle canı gönülden selamlar

  Puan:
  5
 3. Alp dedi ki:

  Ben 26 yasindayim ve cok kez kilo alip verdim suandaysa 95 kilodayim yag aldirmak istiyorum tüm vucudumdan nekadar yag alinabilir ve nekaDar tutar eger uygun
  Bir fiyat verebilirseniz
  En yakin zamanda bu islemi yapdirmak
  Istiyorum

  Puan:
  5
 4. Tugce D. dedi ki:

  Mehraba yaşım 26 boy 1,63 kilo 58 ve vücümda spor ve diet sonucu malesef erimeyen yağları aldırmak istiyorum. Karın, basen ve bacak iç kısmından.
  En büyük sorunum yağ alınan bölgelerde vücüdun başka yerden yağ toplanması olurmu ve ileride hamilelik esnasında ve sonrası daha büyük yağ toplanmasına yol acabilirmi. Şimdiden teşekkürler…

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir