WhatsApp ile Sor
Kombine Estetik
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Kişinin isteği durumunda ve ya zorunlu yapmakta olduğu estetiklerin bir kısmının beraber yapılmasına kombine estetik nedir.

Ne İçin Yapılır?

Kombine estettik aynı anda birden fazla sonuç elde etmek için yapılır. Örneğin kişi aynı anda hem burun estetiği hem de göğüs büyütme estetiği yapabilir. Arzu edilen vücut yapısına ayrı ayrı zamanlarda değil de tek bir seferde tek bir ameliyat ile kavuşmak için yapılır.

Kimler Yapabilir?

18 yaşını ve ergenlik dönemini tamamlamış bütün herkes yapabilir. Doğum sonrasında karın bölgesinde oluşan sarkıklar ve emzirme sonrasında meme de meydana gelen küçülme ve sarkıklardan kurtulmak isteyen kadın hastalar bu sorunlardan ayrı ayrı değil tek bir seferde tek bir ameliyat ile adına kombine estetik dediğimiz yöntem sayesinde sarkan küçülen ve doğum sonrası karın bölgesinde oluşan fazlalıklardan ve sarkıklardan kurtulma şansına sahiptir. Bunun gibi bir çok estetik operasyonları yapmak isteyen ve ağır bir hastalığı olmayan kan değerleri ve vücut yapısı kombine estetik operasyonuna müsait olan her birey yapabilir.

Nasıl Yapılır?

Kombine estetik operasyonu öncesinde bazı tahliller yapılır kişinin görüntüsünü net ortaya koymak için bazı fotoğraf çekimleri yapılarak uygulanacak olan bütün işlemler bir arada estetik cerrahlar tarafından ele alınır. Kombine estetik yapılmadan önce cerrahlar şunları göz önünde bulundurur;

• Uygulanacak olan estetiklerin ameliyat süresini uzatarak hastaya olumsuz bir etki etmemesine dikkat edilir.
• Ağır hastalık geçiren kişilerde kombine estetik uygulanamaz
• Kan değerlerine bakılarak ameliyat esnasında bir sorun yaşanmasına engel olunur
• Kombine estetik her hastaya ayrı ayrı karar verilerek yapılır.

Kombine estetik uygulanırken bazen lokal anestezi bazen de genel anestezi uygulanır. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hastaya uygulanacak olan bütün cerrahi işlemler anlatılır.

Cerrahi İş işlem Ne Kadar Sürer?

Kombine estetik bilindiği üzere birçok estetik operasyonun aynı anda uygulanması işlemidir. Uygulanacak olan estetik operasyona göre cerrahi işlem süresi değişiklik göstermektedir.

Tıpta kendini ispatlatmış olan İsveç dünya birinciliğinde bulunmaktadır. İsveç başkenti Stockholm kendinde profesör Hern’nin dünyada estetik ameliyatlarını yapan sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu İsveç Tekniği ile hata oranı minimum seviyelere indirip başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefliyor. İsveç tekniği sayesinde bütün haftanızı değil sadece hafta sonunuzu bize ayırmanız yeterli olacaktır.
Dilediğiniz ve arzuladığınız görüntüyü aynalarda görmeniz için 1 gün yeter.

Küçük ve sihirli dokunuşlarımız sayesinde hayatınız şıklaşacak.

İsveç, tıpta dünya çapında birinciliğini kanıtlamış bir ülkedir. İsveç’in başkenti Stockholm’de, dünyanın en çok estetik ameliyatını gerçekleştiren Profesör Hern tarafından, matematiksel ve algoritmik yöntemlerle geliştirilen İsveç tekniği sayesinde, ‘mimimum hata ve başarılı sonuçlar’ felsefesiyle estetik ameliyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Aynalarla barışmak, hayalini kurduğunuz kişiye dönüşmek için 1 gününüzü bize ayırmanız yeterli. Sihirli dokunuşlarımız sayesinde hayat, üzerinizde daha şık duracak.