WhatsApp ile Sor
Karın Germe Estetiği
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

KARIN GERME ESTETİĞİ

Sıkı Bir Karın Hayal Değil


Karın germe, özellikle karın bölgesindeki derinin sarkması sonucu oluşan fazla derilerin alınarak karın duvarında oluşan kasların gerginliğini sağlamak için yapılan bir operasyondur.


Karın germe, ameliyatları estetik cerrahlar tarafından yapılan, genellikle hamilelik döneminde oluşan çatlaklardan ve sarkmalardan kurtulmak için tercih edilen bir yöntemdir. Karın germe, fazla kilolu kişilerin kilo alıp vermesi sonucu oluşan karın derisinin sarkması, gevşemesi durumlarında da ayrıca tercih edilen bir yöntemdir.


Karın germe estetiği karın bölgesinde bulunan sarkan deriyi ve yağları alarak düz bir karına sahip olabilmeniz için en etkili çözümlerden biridir. Karın germe estetiği ameliyatları hastane ortamında yapılması gereken ve bu ameliyatı birçok kez gerçekleştirmiş deneyimli cerrahlar tarafından yapılması tercih edilmelidir.


Bu ameliyat sonrası için de ayrıca büyük önem arz eder.(özellikle hastanın tatmin edici memnuniyeti gibi) Her ameliyat gibi karın germe ameliyatlarının da bir takım riskleri olduğu doktoru tarafından hastaya anlatılmalıdır. (Örneğin ameliyat sonrası oluşabilecek enfeksiyon ya da kanama birer risktir.)


Karın germe ameliyatı genel anestezi kullanarak yapılması gereken bir ameliyat olduğundan, özellikle tam teşekküllü bir hastane ortamında yapılması uygundur. Karın germe ameliyatlarının, ameliyat süresi yapılacak ameliyatın büyüklüğüne göre 2 ile 4 arasında sürmektedir. Göbeğin altında kalan yerde 8 cm lik bir kesi yapılarak operasyona başlanır. Maalesef ameliyat sonrası kalıcı bir iz olacaktır. Yalnız bu iz cerrahınız tarafından, iç çamaşırın altında kalacak şekilde ayarlanmaktadır.


Karın germe ameliyatı bitip kendimize geldiğimizde karın bölgesinde oluşacak şişme ve kanamayı azaltmak için bir sargı tarafından sarıldığını göreceksiniz. Cildin altında yerleştirilmiş olan dren tüpleri, hatta dizlerinizin altına yerleştirilmiş, karın bölgenizdeki gerginliği azaltmak için bacaklarınızı bükülü olarak tutabilmenize yardımcı olacak yastık yığınları da olacaktır.


Karın germe estetiği geçirmiş bir hasta 3 gün hastanede kalmaktadır. Özel korseler sayesinde en kısa zamanda normal hayatlarına dönmek için gereken yapılır. Karın germe operasyonundan sonra bazı şişlikler ve morluklar olacaktır. Ama iyileştikten sonra güzel düz bir karına sahip olmak bütün olumsuzlukları unutturacaktır.


Karın estetiği yaptıran kadınlar bir ay içinde tamamen iyileşmiş olacaktır. Hatta bebek sahibi olmak isteyenlerin bile hamile kalmasında bir sakınca yoktur. Yeniden genleşme olabilir hamilelik döneminde bir sıkıntı yaşanmaz.


Karın germe ameliyatı hemen her isteyene uygulanamaz. Bazı cerrahlar tarafından belirli bir kilonun üzerinde olan kişilerin, belirlenen kiloya düşünceye kadar diyet ve spor yapmaları önerilir. Uygun kiloya düşünce ameliyata alınır. Karın germe fiyatları hepimizin bildiği gibi, estetik operasyon olarak geçen hiç bir ameliyat, sosyal güvenlik kurumu tarafından kabul edilmez. Bu yüzden karın germe ameliyatı olacak bir kişi ilk önce karın germe fiyatları araştırması yapar.

İsveç, tıpta dünya çapında birinciliğini kanıtlamış bir ülkedir. İsveç’in başkenti Stockholm’de, dünyanın en çok estetik ameliyatını gerçekleştiren Profesör Hern tarafından, matematiksel ve algoritmik yöntemlerle geliştirilen İsveç tekniği sayesinde, ‘mimimum hata ve başarılı sonuçlar’ felsefesiyle estetik ameliyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Aynalarla barışmak, hayalini kurduğunuz kişiye dönüşmek için 1 gününüzü bize ayırmanız yeterli. Sihirli dokunuşlarımız sayesinde hayat, üzerinizde daha şık duracak.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Genel
 • Operasyon
 • 2 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Karın Germe Estetiği Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Ciğdem A. dedi ki:

  Karin germe ve meme dikleştirme operasyonlarının fiyatını ogrenebilirmiyim ve taksit mûmkünmü tşklr.

  Puan:
  0
 2. Nesin dedi ki:

  Iyi Gunler
  tum vucut liposuction ve germe yaptirmayi dusunuyorum
  Yasim 27 kilom 95 ve boyum 176 cm

  bana asaga yukari bi fiyat sunabilirmisiniz.

  Tskler

  Puan:
  0
 3. Fadime d. dedi ki:

  Merhaba Ben Karin gerdirme operation fiyatini ögrenmek istiyorym. Dogum sobrasi oki seri kaldi cunku isvecten orya gelmek istiyorimum mumkunse bana miktarini mail araciligiyla gönderirmisiniz;
  Saygilarla
  Fadime

  Puan:
  0
 4. Jasmin dedi ki:

  Üst kol gerdirme fiyatini ve taksit ödeme mümkünmü bana email ile gönderebilirmisiniz? Almanyadan geliyorum. Tsklr

  Puan:
  0
  • Pınar B. dedi ki:

   Karın germe ve meme dikleştirme öperasyonun fiyatlarını öğrenmek istiyorum tşk

   Puan:
   0
 5. Belma dedi ki:

  Karin liposuction ve karin germe fiyati nedir?
  Ve karindan alinan yagi gögüs diklestiriyormusunuz?? Bacak arasi (uygu) bölüm lipsuction fiyatlari?? Toplam fiyat ne kadar?

  Puan:
  0
 6. Semra dedi ki:

  Merhaba erkek icin karın liposakşın fiyati nedir boy 175cm kilo 95cm yas 32

  Ve liposakşın bayan için kol bel ve bacaklar kilo 95 boy 168cm yas 31

  Puan:
  0
 7. Jülide özen dedi ki:

  Slm ben karın germe meme dikleştirme kol ve bacak toparlanması sütyen altı ve bel yançıkıntılarının ve diz kapağı iç kısmımın yağlarının alınmasının fiyatlarını öğremek istiyorum yada paket program uygularmısınız tşkrler

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir