WhatsApp ile Sor
HAKKIMIZDA
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

HAYATA BAŞTAN BAŞLAYIN.

Güzelliklerin şehri İstanbul


Günümüzde sürekli gelişmeye devam eden tıp teknolojisi insanoğlunun kusursuz güzellik arayışına kalıcı çözümlerle cevap vermektedir. İsveç’in Modern tıp alanında dünyanın bir numarası yapan yöntem ve teknolojileri, alanında isim yapmış uzman kadrosu ile buluşturan İsveç Klinik; dünya tıp trendlerine uygun olarak sürekli güncellenen tıbbi alt yapısı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla tüm dünyada hastalarının hayatını güzelleştiriyor.

Hizmetleri sınır tanımayan İsveç Klinik yerel ve uluslararası tüm hastalarını dünyanın en estetik şehri İstanbul’da düşledikleri görünüşe kavuşturuyor. İlmimiz, deneyimimiz, teknolojimiz ve sonsuz iş aşkımızla estetik cerrahi konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler için İsveç Klinik. Dünyanın neresinde olursanız olun gelin siz de kendinize bir güzellik yapın.

Klinik ve Hastanemiz

İsveç’in ileri seviye sağlık teknolojisi ve tıp alanında dünya birinciliğinde ki başarısı şimdi aynı formatta Türkiye’de! İsveç Klinik tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir sağlık kuruluşudur.

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde ve diğer ülkelerden gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın en başarılı estetik ameliyatlarını gerçekleştirme rekorunu elinde bulunduran ünlü İsveçli Bilim Adamı Profesör Hern tarafından İsveç Tekniği keşfedildi. Bu teknik vücudumuzdaki her bölge parmak izimiz gibidir ve eşsizdir felsefesi ile özel matematiksel hesaplamalar yapılarak estetik operasyonlarda doğallığında yakalanmasını sağlamıştır. İsveç Tekniği klasik tekniklere göre Estetik Cerrahi sonuçlarında ameliyat sonrası insan vücudundaki simetri sorunlarını %47 den gözle anlaşılamayacak şekilde %3 lere düşürmeyi başarmış, ağır, ağrılı ve uzun ameliyat süreçlerini kısaltmış, ameliyat sonrası ise iyileşme sürecini hızlandırmıştır. Bu nedenle Avrupa dada binlerce seçkin plastik cerrah 2016 ilk çeyreğinde keşfedilen bu tekniği kullanmayı tercih etmiştir. Bu nedenlerle merkezimizde de tüm operasyonlarımız İsveç tekniği ile yapılmaktadır.

Saç Ekimi Videolar

Biz sizi arayalım

Estetik operasyonlar hakkında aklınıza takılan tüm soruları uzman personelimiz sizi arayarak cevaplasın.