WhatsApp ile Sor
Işık Dolgusu
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Gözaltı Kırışıklıkları Artık Sorun Değil


Tıp ilerledikçe tıbbın güzellik ve estetik konusunda sunduğu imkânlar da artmaktadır. Artık insanlar doğuştan birlikte getirdikleri anatomik olumsuzluklarla birlikte yaşamak zorunda olduklarına inanmıyorlar. Bu nedenle vücutlarındaki kötü görüntüye sebep olan uzuv ve organlarını estetik operasyonlarla değiştiriyorlar ve düzeltiyorlar.


Böylece daha iyi bir görüntüye kavuşuyorlar. İnsan vücudunun bazı bölgeleri ise her ne kadar anatomik bir bozukluğa sahip olmasa da zamanla oluşan sarkmalardan, kırışıklıklardan veya daha farklı ama yaşın ilerlemesine bağlı nedenlerden dolayı eski gençlik yıllarındaki halini yitirebiliyor. Ayrıca yine anatomik bir bozukluk sayılmamakla birlikte bazı bölgeler istenilen veya beğenilen özelliklerde olmadığı için insanlar tarafından daha farklı görüntüye kavuşturulmak istenebiliyor. Bu nedenle tıp bu konularda da gösterdiği hassasiyet ve müdahalelerle insanların bu beklenti ve taleplerini de karşılamaya devam ediyor.


Işıkla yapılan müdahaleler bu türdeki tıpla alakalı estetik uygulamalardandır. Yeni yeni uygulanmaya başlayan bu yöntem sayesinde diğer bazı farklı yöntemlerde olduğu gibi dokunun yan derinin altına enjekte edilen ve vücudu rahatsız edecek veya farklı sorunlara neden olacak herhangi bir madde kullanılmamaktadır. Işık dolgusu denilen yöntem diğer yöntemlerden farklı olarak ışık aracılığı ile deri altına yapılan bir uygulamadır.


Gözaltı Işık Dolgusu Fiyatları

Işık dolgusu, diğer estetik yöntemlerde olduğu gibi derinin altına kendi vücudunuzdan alınmış yağ veya dışarda üretilmiş estetik herhangi bir madde enjekte edilen yöntemlere benzememektedir. Işık dolgusu son derece teknik ve mevcut dokunun onarımı ve eski haline döndürülmeye çalışılan yöntemlerle alakalı bir tıbbi uygulamadır. Bu nedenle vücuda ışık dolgusu yapılırken kullanılan yönteme ait mekanizmalardan ve aletlerden dolayı herhangi bir zarar verici işlem yapılmaz. Bu uygulama vücudun bozulan, kırışan ve sarkan tüm bölgelerine uygulanabilmektedir.


Bu bölgelerden biri de göz bölgesidir. Gözaltı ışık dolgusu, özellikle gözaltlarında oluşan torbaların yok edilmesinde, gözaltı kırışıklıklarının düzeltilmesinde veya gözaltındaki morlukların yok edilecek işlemlerde etkili olmaktadır. Gözaltı dolgusu ile bu tür görüntünüzü bozucu ve sağlığınızı da bir noktaya kadar olumsuz etkileyici, moralinizi bozucu oluşumlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Gözaltı ışık dolgusu, uygulandığı merkezlerin kapasitesine, kalitesine göre piyasada farklı fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle gözaltı ışık dolgusu fiyatları için bu işlemi yaptırmak istediğiniz klinikle görüşmeniz gerekmektedir.


Yapılan uygulamanın süresi, kullanılan malzemenin türü ve uzman ekibin başarı performansı gibi konular gözetilerek gözaltı ışık dolgusu fiyatları belirlenebilmektedir. Gözaltı ışık dolgusu fiyatları ile ilgili olarak yapacağınız ödemelerde müşteriye özel kişisel durumları dikkate alınarak gerekli ödeme kolaylıklarının gösterilip gösterilmeyeceği gibi konuları yine firmaların, kliniklerin internet sitelerine girerek bilgi alabilir veya müşteri temsilcilerini, çağrı merkezlerini arayarak konuşabilirsiniz.


Yöntemin avantajları, dezavantajları, kullanan insanların memnuniyet düzeyleri veya varsa şikâyetçi insanların şikâyet nedenleri gibi konuyu araştırarak aynı zamanda ışık dolgusu fiyatları ile ilgili olarak bilgilendirilmek için düşündüğünüz klinikten randevu alarak görüşmeniz doğru tercih olacaktır.

İsveç, tıpta dünya çapında birinciliğini kanıtlamış bir ülkedir. İsveç’in başkenti Stockholm’de, dünyanın en çok estetik ameliyatını gerçekleştiren Profesör Hern tarafından, matematiksel ve algoritmik yöntemlerle geliştirilen İsveç tekniği sayesinde, ‘mimimum hata ve başarılı sonuçlar’ felsefesiyle estetik ameliyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Aynalarla barışmak, hayalini kurduğunuz kişiye dönüşmek için 1 gününüzü bize ayırmanız yeterli. Sihirli dokunuşlarımız sayesinde hayat, üzerinizde daha şık duracak.

 • TEDAVİ PLANI
 • Hastanede yatış
 • Yok
 • Anestezi
 • Yok
 • Refekatçi
 • İsteğe bağlı
 • İşlem
 • 10 dakika
 • Hayata dönüş
 • Hemen
 • İşlem izi
 • Yok
 • Ağrı
 • Yok
 • İşlem süresi
 • Ortalama 14 ay

Klinik ve Hastanemiz

Saç Ekimi Videolar

sizden gelen yorumlar

 1. Abdullah C. dedi ki:

  İyi günler,
  Ben avusturya viyanadan abdullah.
  Benim yıllardan beri yüzümde derin izler, yaralar var. Gençliğimde ağır akne geçirdim, ve maaalesef o zaman yüzümü soydum. Bu nedenle yüz hatlarımda değişiklik oldu.
  Açıkça hangi yöntemlerin mevcut olduğu nu bilmiyorum. Lazer den başka tedaviler var mı? Bu konuda bana yardımcı olursanız memnun olurum. Ücretler hakkında bilgi verebilir misiniz?
  Teşekkür ederim,
  Saygılarımla,

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir