WhatsApp ile Sor
Hasta Yorumları
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

HASTA YORUMLARI

Ben çok araştıran biriyim, Bu yüzden bende İsveç klinikteyim

Yıllarca bütün ünlü isimlerle ve cemiyet hayatındaki isimlerle çalıştım. Tabi ki gördüğüm çok büyük estetik yanlışları oldu. Yüz ,beden bir insan için çok önemli özelliklede yüz bu yüzden mutlaka ehli ellere kendilerini teslim etmeleri gerekiyor. Ben işim gereği çok araştıran biriyim. İsveç Kliniği çok araştırdım ve öyle geldim iyi ki de gelmişim. Burası gerçekten çok güvenilir bir yer ve doktorlar güven veriyor .İsveç Klinik hem sanat camiası için hem de cemiyet için çok doğru bir adres bunu ünlülerin makyözü olarak söylüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


Nuray Kıroğlu -Ünlülerin Makyözü

İsveç Klinik benim için huzur ve güvenin adresi

Bu aralar hem sahneye çıkıyorum hem de radyo programı yapıyorum.Onun dışında köpeklerimle beraber evimde çok zaman geçiriyorum.Şu aralar yaptığım tek spor sadece yürümek.1990 yılında meşhur oldum ve bu güne kadar kozmetiğe ve güzellik ürünlerine çok para harcadım ve İnanılmaz meraklıyımda .Ben dış görüntüye çok önem veriyorum .Bununla beraber dişlerin temizliğide çok öenmli benim dişlerim porselen olmasına rağmen mutlaka bakımını ve temizliğini yaptırırım.İsveç klinikte diş temizliği yaptıracağım,ayrıca radyo programımda da herkese sizden hediyeler veriyorum.Çünkü İsveç Klinik gerçekten çok güvenilir ve huzurlu bir yer bunun içinde tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Herkese tavsiye ediyorum İsveç klinikte güvenilir ellerdesiziniz.


Aydın - Şarkıcı,Sunucu

Konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim

23 yıldır şarkı söylüyorum.Bu kadar uzun zaman diliminde aslında kendime iyi baktığım pek söylenemez.Çok fazla uyumuyorum mesela,ama yediklerime içtiklerime çok dikkat ederim.Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.Bunlara ek olarak zaman zaman yürüyüş yapabiliyorum.Mutlaka cildime bakım yaptırırım.Bunun için en doğru yer İsveç Klinikteyim.Çünkü çok yoğun bir konser programım var ve konser öncesi kendimi İsveç Kliniğe teslim ettim.


Niran Ünsal – Şarkıcı

Her oyuncu gibi benimde tercihim İsveç Klinik

17 yaşında oyunculuğa başladım. Şimdi Kadın dizisinde bayağı fettan bir kadını oynuyorum.İşimi çok seviyorum fakat çok yoruluyuz ve hep ışıklar altında ağır makyajlarla çalışıyoruz.Haliyle cildimiz belli bir zamandan sonra yıpranıyor.Oyuncu arkadaşarımdan İsveç Kliniği çok duydum bu yüzden bende İsveç Kliniğe geldim. Burada cildime daha güzel olması ve canlı gözükmesi için doktorumuzun önerdiği yüz prp uygulaması yapıldı.Şimdilik herşey harika çok güzel karşılandım herkese tavsiye ederim.


Sahra Şaş – Oyuncu

İsveç Klinik sizin ihtiyaçlarınızı anlayıp onlara çözüm bulan bir yer

Dış görüntümüze dikkat etmek geekiyor.Artık göbeğimden rahatsızlık duyuyorum çünkü sağlık olarakta beni etkiliyor.Bu yüzden İsveç Klinikte liposuction yöntemiyle bütün rahatsızlık duyduğum yerlerden kurtulacağım .İsveç Klinikte çok güzel karşılandım.Bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.İsveç Klinikte olduğum için çok mutluyum.


Alper Alp - Moon Life Dergisi sahibi - Magazin Gazetecisi

İsveç Klinik sizin ihtiyaçlarınızı anlayıp onlara çözüm bulan bir yer

Cilt bakımı çok önemli ben öğrencilerime hep söylüyorum,geceleri yatmadan önce sen dişlerini fırçalamazsan kimse senin için kalkıp senin dişlerini fırçalamaz.Yani bir sürü kremler alıyoruz ama sürmemiz gerekiyor ,cilde bakmak gerekiyor.Hele de biz oyuncular için daha da önemli .Çünkü çok uzun set saatlerimiz var ,yorgun oluyoruz,hava kirliliği bile bile cildi kötü etkiliyor.O yüzden düzenli olarak muhakkak cilt bakımına gitmek gerekiyor.Her türlü dokunuşun cilde faydası olduğuna inanıyorum.İsveç Klinik bu anlamda gerçekten çok iyi çünkü sizin cildinize ne uygun ve ne yapılması gerekiyorsa hepsini yapıyorlar.Burası çok güzel bir yer.İnşallah uzun seneler geleceğim buraya. İsveç Klinik sizin ihtiyaçlarınızı anlayıp onlara çözüm bulan bir yer.Herkese tavsiye ediyorum.


Pelin Çini – Gazeteci-Sunucu

İsveç Klinikle çaresiz olmadığımı biliyorum

İki sene önce tüp mide ameliyatı oldum.Her ne kadar ağır spor yapsamda vücudumda bazı sarkmalar oldu.Çünkü toplamda 200 e yakın kilo verdim.Ama çaresiz olmadığımı biliyorum.Çünkü İsveç Klinik olarak yaptığınız muhteşem bir şey .Tüp mide ameliyatından sonra insanlara bir paket olarak kombine estetiği sunmanız harika.Bütün tüp mide operasyonu olanlar mutlaka bu estetiğe ihtiyaç duyacaktır.Hele ki ben çok fazla spor yapan biri olarak buna ihtiyaç duyuyorsam.Biraz gerçekçi olmak lazım sizin bu gerçeği insanlara kampanya olarak sunmanız bence muhteşem ..


Pelin Çini – Gazeteci-Sunucu

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı

 

SAĞLIK BENİM İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA

Sağlık, spor ve beslenme mesleğim için en dikkat etmem gereken alanların başında geliyor. Bu yüzden kendime gerekli olan önemi verdiğimden de emin olmam gerekiyor. İsveç Klinik bu anlamda benim için çok özel. Çünkü alanında uzman doktor kadrosu ve tüm ekibiyle benim kendi sağlığıma gösterdiğim özenden fazlasını gösteriyorlar. Bu nedenle uzun zamandır tercihim sadece İsveç Klinik’ten yana.


ŞEBNEM SCHAEFER - Model, Sunucu, Oyuncu

 

İSVEÇ KLİNİK BİR ÖNCÜ OLDUĞU İÇİN
TERCİH NEDENİM

Günümüzde sağlık, tıp, estetik, güzellik alanlarında gerçekleşen yenilikler dikkatimi çok çekiyor. Eskiden olmayan, adını bile duymadığımız işlemler ülkemizde de gerçekleştiriliyor. Ben bu anlamda tercihimi İsveç Klinik’ten yana kullanıyorum. Onların bu alanda gerek uzman kadrosuyla gerek teknolojisiyle öncü olduklarını düşünüyorum. Güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm herkese tavsiye ediyorum.


ÖZLEM SAVAŞ - Şarkıcı

 

ÇEVREMDE SORAN HERKESE
TAVSİYE EDİYORUM

Gün boyunca sürekli bakımlı ve güzel kalmam gerekiyor. Hem yarışmanın yoğun stresi hem sosyal hayat beni etkiliyor ve tüm bunlar cildime de yansıyor. Bu nedenle arkadaşlarımla sıkı bir araştırma yaptıktan sonra tercihlerimizi İsveç Klinik’ten yana kullandık. Yapılan işlemin mutluluk veren sonucuna bir de kliniğin samimi duruşu eklenince fazlasıyla memnun kalmış olduk. Çevremde soran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


ŞİLAN MAKAL - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

GÜZELLİK DURAĞIM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’te herkes kendini prenses gibi hissedebilir, çünkü oradaki herkesin enerjisi o kadar müthiş ki, başka türlü hissedemezsiniz. Güzelleşmek isteyen, küçük ya da büyük kusurları olan herkes gelip görüşmeli. Çünkü her şeyin tedavisi var ve Dr. Serbülent Güzey gibi ünlü bir doktor varken halledilemeyecek bir problem olacağını düşünmüyorum. İsveç Klinik benim ve yakın arkadaşlarım için güzellik durağımız oldu diyebilirim. O kadar memnun kaldım ki en ufak bir işlemde telefon edip bilgi alıyorum, uğrayıp görüşüyorum böylece güzelliğimi ve kusursuz görünümümden emin olmuş oluyorum.


SİMA ŞERAFETTİNOVA - İşte Benim Stilim Yarışmacısı

 

İSVEÇ KLİNİK KORUMA KALKANIM

Her proje öncesi uğrayıp kendimi yeni set ortamına hazırlıyorum. Çünkü mesleğim oldukça stresli, yoğun tempolu ve yıprandırıcı. İşimi çok seviyorum, ancak cildimi de çok seviyorum. Bu yüzden de cildimi, dişlerimi İsveç Klinik ile koruma altına almış oluyorum. Benim gibi sorundan önce çözüm yolu bulmayı seven herkese tavsiye ediyorum.


DİLAN DENİZ- Oyuncu, Model

 

ÇOK GÜVENİYORUM

Yakın çevrem benim güzelliğe ve estetiğe olan yoğun ilgimi çok iyi bilirler. Bence her insan görüntüsüne özen göstermeli, evden çıkmadan önce defalarca bakmaya gerek kalmayacak kadar iyi göründüğünden emin olmalı. Çünkü artık kadın ya da erkek gibi bir ayrım yapmak bence sağlıksız bir düşünce. Bu nedenle mutlaka bakımın şart olduğunu düşünüyorum. Ben de bu konuda İsveç Klinik’e çok güveniyorum.


GİZEM KAYALI - 2016 Best Model of Turkey Birincisi, Model

 

SİZİN DE BİLMENİZİ İSTİYORUM

İsveç Klinik ile ilgili olarak sizlere söyleyebileceğim tek şey alanında en iyi olduklarıdır. Dikkatimi herkesten farklı olarak kullandıkları İsveç Tekniği ile çektiler ve kısa bir araştırma, görüşme ve yüz yüze görüşme aşamalarından sonra gerçekleşen küçük bir işlemden büyük memnuniyet duydum. Herkese öneriyorum, sizin de bilmenizi istiyorum. İsveç Klinik alanının en iyisi.


HAKAN SOLAKER - Gazeteci

 

İSVEÇ KLİNİK SAĞLIK ALANINDA EN İYİ ADRES

İşim gereği güne çok erken saatlerde başlıyorum. Hem uykusuzluk hem yaş alma belirtileri doğal olarak yüz hatlarımda beni rahatsız eden görüntüleri oluşturuyordu. Yüzümde doğuştan gelen çatıklıklar, yanak yanlarındaki mimik çizgilerim ve yaşlanma belirtilerim işimi yaparken de beni etkiliyordu. Sonuçta televizyonda insanlar hakkında yorumlar yaparken, başka insanların eleştiri odağı olmak da mümkündü. İşimiz görsel olduğu için bu tip küçük problemlerim beni çok etkiliyordu. Bunun üzerine araştırma yaparken çok değerli bir dostumun tavsiyesi üzerine İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorlarımızla görüştükten sonra gerçekleşen şık işlemler ile tüm sorunlarımdan kurtulmuş oldum. Böylece daha çatık olmayan, daha güzel görünen bir yüze kavuşmuş oldum. İsveç Klinik sağlık alanında gelinecek en iyi adres. Burada alabileceğim en iyi hizmeti aldım.


TAYYAR IŞIKSAÇAN - Gazeteci, Yorumcu

 

Kendimi her zaman İsveç Kliniğe emanet edeceğim,

25 yıllık tiyatro ve sinema oyuncusuyum.Yıllardır hem tiyatro hem de sinemada ışıklar altında çalıştım ve çalışıyorum .Her zaman temiz ve titiz olmaya özen gösterdim.Beni rahatsız eden şey bir kadının tişörtünün yada kostümünün üstünde olan ter lekesi çünkü gerçekten hiç hoş durmuyor.Bir kadın her zaman temiz ve titiz olmalı bu yüzden bende İsveç Klinikte koltuk altı botoksu yaptırdım.Çokta her yerde yaptırılacak bir işlem değil çünkü mutlaka doktor kontrolünde ve klinik ortamında yaptırmanız gerekiyor.İsveç Klinik bu anlamda harika bir yer,bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyorum .Başğimka işlemler için de kendimi İsveç Kliniğe emanet edeceğim.


Berrin Arısoy - Oyuncu

 

Kendimi çok rahat hissettiğim bir yerdeyim

Eski estetiklerde tıp bu kadar iyi değildi. Dünyanın dört bir yanından bizim ülkemize estetik için geliyorlar. Türk hekimleri bu anlamda çığır açıyor. Buna rağmen maalesef ki hala merdiven altı estetikler vardır. Gittiğim kuaförde güzellik merkezlerinde elinde botoks çantasıyla dolaşanlar var. Yedi sekiz kişiye aynı anda botoks yapıyorlar. Botoks çok küçümsenecek bir işlem değil, lütfen botoksu güvendiğiniz kliniklerde ve doktor kontrolünde yaptırın. Ben İsveç Kliniğe geldim. Kadrosu ,doktorları ortada çok kaliteli bir yer .Sizde önce gelin tanışın ,görün sonra karar verin. İsveç Kliniği gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


Sinem Yıldız - Sunucu, Yorumcu

 

Güzellik uzmanı olarak İsveç Kliniği kesinlikle tavsiye ediyorum

İsveç Kliniği bir uzman olarak değerlendirip ,güvenip kendimi emanet ediyorum.Benim güzellik kıstasım yapılan her şeyin doğal olmasıdır.Estetiğe karşı değilim gerektiğinde mutlaka yapılmalı ama önemli olan kişinin doğru adreste olması.Benim için güven duymak çok önemli. İsveç Klinik benim için çok doğru bir adres çünkü burada her şey var.Cilt bakımımdan ,saç bakımıma ,diş estetiğine kadar bir çok şeyde ihtiyacımı karşılıyor. Sizlere de buraya gelip ihtiyacınız olan bakımları yaptırmanızı tavsiye ediyorum.


Semra Güzel - Oyuncu

 

Yeni klibime İsveç Klinikle hazırlanıyorum

Her kadın aslında güzeldir.Ama bakımlı olmak kadın için bir ayrıcalıktır. O yüzden kadınlar biraz daha kendilerine özen göstermeliler.Küçük dokunuşlarla çok daha güzel ve bakımlı gözükmek mümkün.Özellikle insanın yüzü bence vücudundaki en önemli yer.Neyi nerede yaptırdığımız hangi ellere teslim ettiğimiz çok önemli.O yüzden her yerde yüzleriyle oynamasınlar kendilerini emin ellere ve güvenli bir yere emanet etsinler.İsveç Klinik bu anlamda çok güvenilir bir yer.Tercihlerini burdan yana kullasınlar.Çünkü burası kendinizi aile gibi sıcacık hissedeceğiniz bir ortam.Yeni klibim için cilt bakımımdan saç prp me kadar ihtiyacım olan herşeye İsveç klinikle hazırlanıyorum.İsveç Klinik sayesinde daha güzel daha fresh bir ciltle ekranlarda herkesin karşısındayım.


Pınar Dilşeker - Şarkıcı

 

Güzelliğimi İsveç Kliniğe Borçluyum

Ekranlarda olduğum için kesinlikle doğal estetik çok önemli bunlara çok dikkat etmek zorundayım.İsveç Klinikte bu anlamda çok başarılı.Başka yerlerde yaptırdığım işlemlerde istediğim sonucu alamamıştım.Fakat İsveç Kliniğe geldim ve buradaki yaptırdığım işlemlerde botoksumdan saç prp me ve diş estetiğime kadar herşeyinden çok memnunum beni görenler ne güzel ve ışıl ışıl duruyosun diyolar bunuda isveç kliniğe borçluyum.


Lara - Şarkıcı

 

İsveç Kliniğe Mutlaka Uğrayın

Piyasada o kadar çok estetik işiyle uğraşan merkezler var ki her söylenene ,her doktora aldanmayın.İlk önce İsveç Kliniğe uğrayın doktorlarla mutlaka bir görüşme yapın çünkü onlar size gerçekleri söylüyorlar. Para odaklı yaklaşmıyorlar. Sizin için en uygun olan şey ne ise o uygulanıyor. İsveç Kliniği bu yüzden çok emin bir yer. Estetiğe önem verin Estetikle kalın.


Muammer Ketenci - Modacı

 

Estetikte En Doğru Adresteyim

Biz oyuncular için mimikler çok önemli İsveç Klinik oyuncuya çok değer veriyor ve en son teknolojiyi yakından takip ediyorlar.Hollywood botoksuyla mimiklerimizi kaybetmeden botoks uygulaması yapıyorlar.Normal bir estetik kliniğine göre İsveç Klinik işinde daha da uzman oyuncuların neye ihtiyacı olup olmadığını iyi biliyorlar. Burası normal bir klinik gibi değil. Bence en doğru yer burası.


Serdal Genç - Oyuncu

 

Gerçekten "Uzman" Ekip

İlk Kez İsveç Klinik gibi bir yere geliyorum, buradaki herkesin işinde uzman kişiler olduğunu gördüm, bundan sonra da gönül rahatlığıyla İsveç Kliniğe gelip bakımlarımı burada yaptırmak istiyorum.


Melih Selçuk - Oyuncu

 

"İsveç Tekniği" Çok Başarılı

Alanında en iyi doktorları barındıran "İsveç Klinik" kendine özel "İsveç teknikleri" ile gerçekten çok başarılı işlem yapıyorlar. Başarılı bir klinik, çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Gelmeden önce biraz araştırırsanız buraya gelmeniz gerektiğini anlayacaksınız.


Banu Alkan - Şarkıcı, Oyuncu

 

KENDİNİ ÖNEMSEYEN HERKES
MUTLAKA UĞRAMALI

Ben her insanın kendi bakımına özen göstermesi ve her koşulda kendisine iyi bakması gerektiğine inanıyorum. Biliyorsunuz yakın zamanda kendimde yaptığım büyük değişiklik peşi sıra başka değişiklikleri de istiyor elbette. İsveç Klinik beni anlayan, ne istediğimi rahatça dile getirdiğim ve keyifli zaman geçirdiğim tek sağlık merkezi. Bu yüzden kendini önemseyen, bakımlı kalmak isteyen herkesin mutlaka uğraması gerektiğine inanıyorum.


SEREN SERENGİL - Şarkıcı, Sunucu, Oyuncu

 

TÜRKİYE’DE 1 NUMARA!

Yaklaşık 10 yıldır estetik ve güzellik gündemini yakından takip ediyorum. Özellikle siz hanımlar, benim nasıl enerjimi yansıttığımı biliyorsunuz. Türkiye’de 1 numara olan İsveç Klinik elbette bu alanda göz bebeğim. Ben artık İsveç Klinik’teyim. Botoksumdan göğüs estetiğime, göğüs estetiğimden saçlarıma ve tüm görünümüme kadar İsveç Klinik diyorum. Türkiye’de bir numara, herkese ama herkese tavsiye ediyorum.


NURAY SAYARI - Astrolog

 

VAKİT KAYBETMEYİN

Yıllarca televizyonda evlerinizi güzelleştirdim, ama birazda insanın kendini güzelleştirmesi gerekiyor değil mi? Ben de bu nedenle İsveç Klinik’e geldim. Uzman doktorların birkaç dokunuşuyla değişiklik yapmak istedim. Siz de bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen İsveç Klinik’e gelin.


SELİM YUHAY - Mimar, Sunucu

 

İSVEÇ KLİNİK İLE SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ

Aldığım her yaşı İsveç Klinik ile beraber kutluyorum, çünkü bu ekip yanımdayken aldığım hiçbir yaş beni değiştirmeyi başaramıyor. Birlikte çok güzel işlemler gerçekleştirdik ve hepsinden büyük memnuniyet duydum. Eğer bir araştırma evresindeyseniz tereddüt etmeden tercihinizi İsveç Klinik’ten yana kullanın, asla pişman olmayacaksınız. Kendimden biliyorum.


TUĞBA ALTINTOP - Şarkıcı, Söz Yazarı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE YENİLENDİM

Yoğun çalışma tempomdan etkilenen cildim için uzun zamandır nasıl bir işlem yaptırmam gerektiğini araştırıyordum. İsveç Klinik ile yolum kesiştikten sonra, Estetik Makerlarım ile beraber uzun bir görüşme ile cildimin ihtiyacı olan işlemi seçip uyguladık. İşlem sırasında hiçbir acı hissetmedim ve sonucunda büyük mutluluk duydum. Cildimin tekrar ışıl ışıl parlaması, yorgunluk belirtilerinin tamamen silinmesi beni çok memnun etti. İsveç Klinik’te çok keyifli vakit geçirdim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


KENDİ - Şarkıcı, Oyuncu

 

GÜZELLİK OKULUM İSVEÇ KLİNİK

İsveç Klinik’e her uğradığımda estetik ve güzelliğe dair son teknolojik bilgileri edinip, kendime nasıl daha iyi bakarım şüphesini ortadan kaldırıyorum. Sizlerde daha bakımlı, daha güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka İsveç Klinik’e uğrayın derim


PINAR DİLŞEKER - Sanatçı

 

İSVEÇ KLİNİK İLE KORKMADAN GÜLÜMSÜYORUM

Sektörde uzun yıllardır var olmanın yolu kendine ne kadar iyi baktığından geçiyor. Yıldız olmakta bir anlamda bunu gerektirir bence. Çünkü milyonların sevgisini kazanmak, hayranların sevgisini sürdürebilmek oldukça meşakkatli bir süreç. Bu yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Tabi bu söylediklerim sadece fiziksel anlamda değil, davranış biçimi ve Türk toplum yapısına uygun yaşama biçimi için de geçerli. İsveç Klinik bana fiziksel görünümüm anlamında oldukça katkı sağladı. Örneğin buraya geldikten sonra gülüşüm daha çok beğenir oldu, artık saklama ya da hayranlardan kötü bir yorum almıyorum. Aksine beğenildiğim için mutlu oluyorum. Ben gülüşünü gizleme gereği duyan herkese korkmasınlar, gelsinler diyorum. Asla pişman olmayacağınızı düşünüyorum.


DOĞUŞ - Şarkıcı