Sağlık Turizmi

İsveç Estetik, müşteri memnuniyetine odaklanarak, “Sağlıkla büyüyoruz” anlayışıyla Türkiye’de yepyeni bir sistemle sağlık turizminin kapılarını açıyor. Sağlık Turizmi alanlarında her türlü hizmeti profesyonel bir ekip, alanında uzman kurum, doktor ve kuruluşlarla sizlere sunuyor. Öncelikli olarak bölgemizin ve ülkemizin sağlık turizmi adına verdiği hizmetlerle kendine dünya ülkelerinde yer açan İsveç Estetik, Türkiye’deki sağlık rehberiniz olmayı hedeflemektedir.

Birçok ülkede uygulanan tedavi hizmetlerinde ortaya çıkan yüksek maliyet, bekleme süreleri vb. sorunlar sağlık sektörünün ülkeler arası dağılımına yol açmıştır. Bu sebeple Ülkemizde sağlığın gelişmesi ve ülkeler arası seyahatların artık çok daha kolay olması sebebi ile sağlık turizmi Dünya’da yepyeni bir sektör olarak canlanmıştır. Türkiye’de sağlık turizmi alanında aktif olarak dünyaki pastadan büyük bir bölümünden pay alarak Ülkemizin hem turistik mekanları hem de sağlık üzerine yaptığı başarılı operasyonlar sayesinde dünyanın pek çok ülkesinden tercih sebebi olmaya başlamıştır. Dünyada gerçekleştirilen tüm bu gelişmeler nezdinde sizler adına sağlık turizminde bizde yepyeni bir bakış açısıyla hedefinde memnuniyet olan bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz.

İsveç Estetik, konaklama, medikal hizmetler, size uygun fiyat ve seyahat programlarıyla, farklı alternatifleriyle, size bir telefon kadar yakın. 0212 215 55 35 numaralı telefonu aradığınız andan itibaren her dilde bilgili, turizm ve sağlık alanlarında kendini geliştirmiş personellerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Olmak istediğiniz operasyonla birlikte onayladığınız seyahat programı dâhilinde havalimanından karşılanacak, otelinize yerleştirilecek, isterseniz size özel tercüman hizmeti ve sağlık kuruluşlarında gerekli hizmetleri uzman rehberliğimiz doğrultusunda yanınızdayız.

Sadece sağlık turizmi alanında uzman kadrosu ile sizin için adınıza tüm rezervasyonları yaparak rahatınızı düşünüyoruz. Kültürel ve doğal gezilerle de seyahat paketinizi esnetebilir, hem sağlık hem de turizm adına kendinize bir tatil rotası çizebilirsiniz.

 

Misyon

İsveç Estetik tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir sağlık turizmi kuruluşudur.

Vizyon

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde ve diğer ülkelerden gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık turizmi kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.