WhatsApp ile Sor
Genital Bölge Estetiği
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ

Hayatı Daha Güzel Yaşayın


Genel olarak tıbbi bir terim ismi ile daha çok labioplasti denilen bu genetik açıdan yapılan estetik ameliyatın Türkçe telaffuzu ise genital bölge estetiği daha çok genital noktada bir dudak küçültme ameliyatıdır. Daha detaylı bir şeklide açıklamak gerekirse birçok kadının doğuştan vajina bölgesinde bulunan dış kısımdaki dudaklar daha açık ya da geniş olur.


Özellikle de böyle bir sorunu olan kadınlar arasında bunu en fazla yaşayan kişi ya da kişiler ise çok fazla zayıf kadınlardır. Bunun nedeni ise alt kısma giyilecek olan her hangi dar bir pantolondan bu dış dudaklar çok açık bir şekilde görünür ve bu da bir kadın için elbette son derece kötü bir görünüm sağlar.


Bu nedenden dolayı da birçok kadın dışarı çıkarken her hangi bir dar pantolon ya da daha farklı bir giysi giyemez. Ancak bu tür sorunlar için artık bir takım farklı estetik ameliyatlar söz konusu. Ve bu ameliyatlar sayesinde böyle sorunları olan kadınlar bu kolay ve başarılı ameliyatlar ile vajina bölgesindeki dudakları normal hale getirme şansına erişmektedir. Bu genital bölge estetiği fiyatları da öyle düşünüldüğü gibi pahalı değildir birçok kadın bu ameliyatı yaptırmaktadır.


Bu genital estetik ameliyatı böyle bir sorunu olan her hangi bir kadının isteğine bağlı olarak yarı ile en fazla 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Ancak bir kadın bunu eğer ki lokal anestezi ile yaptırmak istiyor ise o zaman bu yöntem ile de aynı şekilde bir ameliyat yapılır. Yalnız bu ameliyatın yapılması sırasında en çok dikkat edilmesi gerekilen durum ise iç dudaklar ile dış dudaklar arasındaki dengenin kurulmasıdır.


Yani dışa dudaklar küçültülürken için dudaklar görünmeyecek ya da bir diğer yeşile sarkmayacak şekilde yapılmalıdır. Bu genital bölge estetiği için ameliyatta en fazla bir ya da iki saat sonra kişi evine geri dönebilir.


Bununla birlikte ancak bir kadın bir gün sonra duşa alabilmektedir. Bu süre zarfında kadının kullanması için bir takım ilaçlar da verilir. Bu genital bölge estetiği fiyatları açısından da çok fazla pahalı olmayan bu estetik ameliyattan sonra birkaç gün kadının pek kullanması kendi rahatlığı açısından önemli bir durumdur.


Bununla birlikte ayrıca bir de bir hafta geçtikten sonra yavaş yavaş spor yapmaya da başlayabilirler ve bu genital bölge estetiği ameliyatı sonrasında yine bir hafta sonra ancak küvette bir banyo yapılmalı. Bunun arkasından ise bu ameliyat esnasında yapılan dikişler de iki ya da üç hafta içinde her biri dökülür ve normal hayata tamamen dönülmüş olur. Bununla birlikte de bu genital bölge estetiği fiyatları açısından da son derece uygun olan bu ameliyatı yaptıran bir kadın partneri ile yeniden cinsel ilişkiye de girmeye başlayabilir.
>br/> Sağlık sektörünün çok ilerlediği İsveç kendini tıp dünyasında da kanıtlamış bir ülkedir. Bu alanda da en önemli isimlerden biri İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşan Profesör Hern’dir. Dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan Profesör Hern’in sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği ile minimum hata ve başarı elde edilmektedir. Firmamız da aynı felsefeden yola çıkarak bu tekniği siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İsveç, tıpta dünya çapında birinciliğini kanıtlamış bir ülkedir. İsveç’in başkenti Stockholm’de, dünyanın en çok estetik ameliyatını gerçekleştiren Profesör Hern tarafından, matematiksel ve algoritmik yöntemlerle geliştirilen İsveç tekniği sayesinde, ‘mimimum hata ve başarılı sonuçlar’ felsefesiyle estetik ameliyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Aynalarla barışmak, hayalini kurduğunuz kişiye dönüşmek için 1 gününüzü bize ayırmanız yeterli. Sihirli dokunuşlarımız sayesinde hayat, üzerinizde daha şık duracak.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Genel
 • Operasyon
 • 2 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Genital Bölge Estetiği Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Rahime dedi ki:

  Genital ameliyati soracatim.
  Ic ve dis dudak
  Ic dudak ve daraltma
  Fiyatini sorabilirmiyim lütfen?
  Iki kisiyiz
  Tesekkürler

  Puan:
  0
 2. Ayşenur Narcı dedi ki:

  Merhaba. Himenoplasti ameliyatı gerçekleştiriyor musunuz? Eğer yapıyorsunuz fiyatları nedir?

  Puan:
  5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir