WhatsApp ile Sor
Estetik Gülüş Tasarımı
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Estetik Gülüş Tasarımı

ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

Gülmesi Sizden Estetiği Bizden


Gülüşünüzün estetik olması için dudak, diş eti, diş oluşumlarının önce sağlıklı olması gerekir. Estetik gülüş tasarımı sağlık sorunları ortadan kaldırılmış ağız yapısından sonra yüzünüze en yakışan ağız yapısını sizin için hazırlamak demektir.


Estetik gülüş tasarımı için önemli olan faktörler dudak seviyeniz, diş boyutunuz, dişeti seviyeniz, diş renginiz ve diş diziliminizin gülüşünüz sırasında ayrı ayrı ve bütünsel olarak uyumudur. Bütün bunlar göz önüne alınıp estetik gülüş tasarımı tamamlanmalıdır.


Gülüş tasarımınızda uygulanabilecek tedaviler; diş beyazlatma, pembe estetik, zirkonyum veya porselen kaplama, bonding, ortodonti tedavileri, lamina porselen, dudak kontur şekillendirme ve implanttır. Kişinin de isteklerine göre bu tedavilerle diş rengindeki sorunlar, dişeti şekilsizlikleri, dişlerde olan diziliş bozuklukları, diş aralarında olan düzensiz boşluklar, kayıp dişler, kırık ve çatlak dişler, diş boyutunda bulunan uyumsuzluklar, yüz şekilsizlikleri kişi bilgilendirilerek ortadan kaldırılır.


Gülüş tasarımı yaparken yaş, cinsiyet, yüz hatları, dudaklar dikkate alınarak yapılmaktadır. Gülüş tasarımınız öncelikle fotoğraf üzerinde yapılır. Dişlerin seviyesi, beyazlığı gibi tasarımlar fotoğrafta size sunulur. Diş, dişeti, diş kemiği klinik olarak incelenir ve tedavi planı hazırlanır. Dişler kadar dişetleri de görünümde oldukça etkilidir ve seviyesi, simetrisi göz önüne alınarak lazer tedavi ile yüzünüze yakışacak şekilde tedavi edilir.


Tercihler ve yapılacak işlemlere göre tedavi süreci değişkenlik göstermektedir. İlk önce kişi kendi ağız yapısı hakkında bilgilendirilir. Dişlerdeki kapanış sorunlarından dişeti hastalıklarına kadar bütün problemler ele alınır ki ilerde problemler ortaya çıkmasın. Bunlar ele alınarak kişinin isteği ve iyileştirme için tedavi planı hazırlanır. Daha basit olan diş beyazlatma gibi müdahaleler bir günde biterken diş ve dişeti tedavisi birkaç haftanızı alabilir. Ortodonti tedavileri gerekiyorsa 6 aydan daha fazla bir döneminizi kapsayabilir.


Mouck-up çalışmasıyla yapılacak olan bütün tedavilerin yüzünüze nasıl görüneceğini de görebilirsiniz. Mouck-up bir taslak çalışmasıdır. Hastanın alt ve üst çene ölçüleri alınıp teknisyenler tarafından alçı haline getirilir ve üstüne mumdan dişler yerleştirilir. Ölçü üzerinde ki diş şekilleri doktor tarafından ağıza yerleştirilir. Doktorun ilave ve çıkarımlarıyla hastanın istediği hale getirilir. Yüz, dudaklar, dişeti, alt ve üst dişlerin uyumu, diş boyutu gibi unsurlar ayrıntılı bir şekilde incelenir.


Bütün unsurlara bakıldıktan sonra cerrahi müdahale, dolgu, diş kesimi gibi işlemlere geçilebilir. Tedavi sonunda ki görüntü mouck-up çalışması da ki elde edilen taslakta ki görüntü birbirine oldukça benzeyecektir. Mouck-up taslağında beğenilen dişler geçici olarak hastanın ağzında da kalabilmektedir.


Estetik gülüş tasarımı fiyatı yapılan uygulamalarla kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hangi tedavilerin yapılacağı maliyeti oldukça değiştirir. Sadece diş beyazlatmanın yeteceği durumlar varken daha detaylı tedaviyi gerektiren haller de vardır. Bu yüzden estetik gülüş tasarımı fiyatı oldukça değişkendir. Estetik gülüş tasarımı fiyatı hakkında tam olarak ön randevuda tasarım yapılırken bilgi edinebilirsiniz.

İsveç tıpta dünya birincisi bir ülke kendini ispatlatmış bir ülkedir. İsveçin başkenti stockholm kentinde profesör Hern'nin geliştirdiği dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği sayesinde minimum hata ve başarılı sonuçlar felsefisiyle estetik ameliyatlarımızı planlıyoruz ve geliştiriyoruz.

Klinik ve Hastanemiz

Diş Gülüş Estetiği Videoları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir