WhatsApp ile Sor
Endeskopik Kaş Kaldırma
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

ENDESKOPİK KAŞ KALDIRMA ESTETİĞİ

Kaşlarınız Duruşunuzu Sert Göstermesin


Birçok insan kaşların son derece rahatsız olur. Bunun da birçok farklı nedeni vardır. Kimilerini doğuştandır kimilerinin ise zamanla daha da kötü bir şekilde aşağı doğru inmesidir. İşte böyle bir durumun yaşanmaması için de artık bir takım endeskopik kaş kaldırma yöntemi bulunmaktadır. Bu son derece kaliteli ve işe yarar yöntem sayesinde birçok kişi daha güzel görüntülü kaşlara sahip olabiliyor. Sistemin mantığında bahsedilecek olursa eğer; öncelikle ameliyat son derece hassas ve yaklaşık olarak 3 mm gibi bir inceliğe sahip teleskoplar aracılığı ile yapılır.


Kaliteli bir operasyon

Bunun için de kaş bölgesini kaldırmak isteyen kişinin saçlı bölgesinden bir miktar kesik alınır ve bu noktadan o hassas ve ince teleskop ile girilir. Bu son derece işe yarar ameliyatın temel mantığı ise kaşın aşağıya doğru inmesine neden olan bir takım yapılan gevşetilme yöntemi ile kaşın kendiliğinden yukarı doğru kalkmasına dayanır. Bununla birlikte ayrıca bu ince teleskop sayesinde de tüm bu işlemler sırasında diğer hiç bir dokunun zarar görmesine izin verilmez.


Üstelik birçok kişi de bu tür ameliyatların oldukça ücretli olduğunu düşünür fakat durum böyle değildir. Aksine bu tür operasyonlar düşünüldüğünden daha ucuzdur ve bu kaş kaldırma fiyatları ile kaşlarından şikâyetçi olan herkes son derece basit bir yöntem ile kaşlarına güzel bir görünüm kazandırabilir. Ayrıca bu kaliteli endeskopik kaş kaldırma yöntemi ile sadece kaşlarda belirli bir düzeltme değil, aynı zamanda kaşa istenilen her hangi bir tasarım da yapılabilmektedir.


Bununla birlikte sağlık açısından da son derece etkili bir yöntemdir. Bunun nedeni ise migren ağrısı yaşayan birçok kişi ya da kişiler adına migren ağrılarını en aza indirgeyebilir ve ilaç kullanımını da bu sayede azaltabilir. Bunun yanı sıra bu işe yarayan ameliyattan sonra yenilenen bu kaşlar kalıcı olur ve bir daha her hangi bir durumda bozulmaz. Ancak ilerleyen yaşla beraber bir takım bozulmalar elbette meydana gelebilir.


Onun haricinden her hangi bir sorun kesinlikle yaşanmaz. Ayrıca kaş kaldırma fiyatları ile de kişiler son derece rahat bir şeklide en uygun fiyatla rahatsız oldukları kaşlar yerine daha bakımlı ve görüntüsü hoş olan kaşlara sahip olabilir. Endoskopik kaş kaldırma ameliyatı lokal anestezi ile yapılır ve farklı bir avantajı da bu ameliyat ile birlikte daha farklı ameliyatlar da gerçekleştirilebilir.


Endeskopik Kaş Kaldırma Estetiği Fiyatları

Örneğin şakak estetiği ve benzeri gibi yüz etrafında ve yakınında ki birçok farklı ameliyat da yapılabilmesi mümkündür. Bununla birlikte tüm bu ameliyatlar da son derce uygun fiyatladır ve bu uygun kaş kaldırma fiyatları sayesinde birçok insan yüz çevresinde görüntüsünden rahatsız oldukları kaşlarına daha güzel bir vermektedir. Bunu için de tek yapılması gereken doğru yeri ve doğru doktoru bulmaktır.

Sağlık sektörünün çok ilerlediği İsveç kendini tıp dünyasında da kanıtlamış bir ülkedir. Bu alanda da en önemli isimlerden biri İsveç’in başkenti Stockholm’de yaşan Profesör Hern’dir. Dünyanın en çok estetik ameliyatını yapan Profesör Hern’in sayısal değerlere matematiksel algoritmalarla geliştirdiği İsveç tekniği ile minimum hata ve başarı elde edilmektedir. Firmamız da aynı felsefeden yola çıkarak bu tekniği siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Lokal / Genel
 • Operasyon
 • 2 saat
 • Hastanede yatış
 • 1 gece
 • Ameliyat izi
 • Yok
 • Kontrol tarihi
 • 5. gün
 • Ağrı
 • Yok
 • Hayata dönüş
 • 1 gün sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Endeskopik Kaş Kaldırma Estetiği Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. FredrickBig dedi ki:

  Hi. I have checked your isvecestetik.com and i see you’ve
  got some duplicate content so probably it is the reason that
  you don’t rank high in google. But you can fix this issue fast.
  There is a tool that creates articles like human, just search in google:
  miftolo’s tools

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir