WhatsApp ile Sor
Diş İmplant
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

DİŞ İMPLANT

Eksiklerinizi kalıcı olarak yerine takalım


Diş implant birçok kişi duymuştur. Fakat gerekli bilgiler edinilmediği için implant hakkında genelde ön yargılar oluşmaktadır. Tam olarak bilinmediği için çeşitli düşünceler eklenmektedir.


Toplumda implant denildiği zaman yani daha çok vidalama ismi olarak kullanıldığından insanlar hemen tepki vermektedir. Zaten tepki veren kişiler implant hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişileri oluşturmaktadır. İmplant belli bir süre gerektirmektedir. Hemen bir günde her şey olsun bitsin denilemez. Çünkü diş implant yaptırmak isteyen belli bir zamanı göze almalıdır.


İnsanların çoğunu ilgilendiren bir diğer konu da implant fiyatı olmaktadır. Her insanın maddi durumu yeterli olmayabilir. Bunun içinde hem işinde uzman hekim hem de çok uygun fiyat ile diş implant uygulanmalıdır. İnsanlar genellikle diş doktoruna gitmeye çekinir. Aslında bakılırsa korkulur. Ama diş her insan için çok fazla derece de önemlidir. İmplant fiyatı öncelikle araştırılmalıdır. Çünkü belli bir aralığı bulunmaktadır.


Kimi çok uçuk fiyat vermektedir. İşte bunlara dikkat edilmelidir. Bu yüzden implant fiyatı geniş bir yelpazede araştırılmalıdır. Diş implantı yaptırmak isteyen kişiler genellikle tedavi süresini merak etmektedir. Öncelikle şunu belirtelim. Diş implantı cerrahi bir müdahale olmaktadır. Diş sayısına göre değişebilir. En az 10 dakika ya da saatlerce sürebilir. Çünkü tek diş ile birkaç diş arasında fark vardır.


Çene yapısı uygun olan herkese yapılmaktadır. Ama yine belli bir kesimde dikkatli uygulanmalıdır. Hastalar sigara içiyor mu? Şeker hastalığı var mı? Bunlar çok önemli bilgiler olmaktadır. Eğer ki sigara içiyorsa tedavi süresince bırakmalıdır. Yoksa enfeksiyona neden olmaktadır.


Vidalama işlemi bittikten sonra 1 ya da 3 ay vidalanmış kısmın uyum sağlaması beklenir. Daha sonra ise protez dişler takılarak yaklaşık 1 ay yerleşmesi için süre verilir. İşte tahminen 4 ay kadar sürmektedir. Bir diş içinde uygulanabilir. Bütün dişler içinde uygulanabilir. Hiç fark etmez. Kendi dişinizi aratmamaktadır. Ömür boyu hiç sıkıntı çekmeden dişlerinizle mutlu bir hayat sürmek mümkün olmaktadır. Sağlıklı gülüşler için biz her daim hizmetinizdeyiz. Size her an destek olmaktayız. Profesyonel ekipler ile sorunsuz bir şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

 • TEDAVİ PLANI
 • Anestezi
 • Lokal veya Genel
 • Kontrol tarihi
 • 3. gün
 • İşe dönüş
 • Hemen
 • Hayata dönüş
 • Hemen
 • Kanama
 • Yok
 • Ağrı
 • Yok
 • Uçak yolculuğu
 • Kontrolden sonra
 • Muayene
 • Ücretsiz

Klinik ve Hastanemiz

Diş İmplant Videoları

sizden gelen yorumlar

 1. Belgin E. dedi ki:

  Implant yaptırmak istiyorum geride yani üst çenede sağ üst üç diş eksik fiatları ve kaç gün sürer bilgi almak istiyorum

  Puan:
  0
 2. Ömer a. dedi ki:

  Meraba üstten tam orta iki dìşimi cektirdim implant yaptirmak istiyorum nekadar zaman lazim birde fiyat nekadar onu ögrenmek istiyorum saygilar

  Puan:
  0
 3. Mehmet D. dedi ki:

  Meraba üstten tam orta bir dìşimi cektirdim implant yaptirmak istiyorum nekadar zaman lazim birde fiyat nekadar onu ögrenmek istiy Ben 14.07.2017-06.08.2017 Arasında izine gelmek düşünüyorum

  Puan:
  0
 4. Arife dedi ki:

  Gunaydin benim hic disim yok alt ve ust protesim var ama ben hem ustte hemde alta sabit implatli protes yaptirmak istiyorum hic bir sekilde cikmiyacak protes istiyorum suanda altda iki ustde dort implantim var klikli protesim var ama devamli cikarip temizlemeliyim sabit protes yapabilirmisiniz ek implant yaptirirsam bir kac tane ve tedavi suresi ne kadardir beni bilgilendirirseniz sevinirim simdiden tsk ederim

  Puan:
  0
 5. Ajsa s. dedi ki:

  Iyi günler,alt damak,4 dış implant fiyatı ne kadar,almanya münih,den yazıyorum.bana uygun bir fiyat olursa,hemen gelip,implant,imi yaptırmak istiyorum,şimdiden teşekkürler.

  Puan:
  0
 6. Diyar dedi ki:

  Zirkonyum diş ve burun estetiği fiyatlarını öğrenebilir miyim ?

  Puan:
  0
 7. Doğan C. dedi ki:

  dikişsiz diş ımplantı uygulamanız varmı ? hangi implant markası kullanmaktasınız ? 6 tek diş implant için yaklaşık nekadar bir ödeme gerekli ve ödeme kolaylığı ve koşulları hakkında bilgi verirsenız çok sevinirim . e posta ile bilgilendiriniz lütfen …Saygilarimla

  Puan:
  0
 8. adem coban dedi ki:

  iyi günler
  yazan: adem coban
  almanya frankfurt. Main
  dis implati uygulanmaniz varmi
  hangi implat markasi kullanmaktasiniz
  üst damakta 7 tane dis eksik ve
  alt 5 tane dis eksik yaklasik ne kadar
  Ödeme gerekli ve ödema kolayligi ve
  kosullari hakkinda bilgi verirseniz
  in an cok sevinirim

  Puan:
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir