Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır  Estetik operasyon başlamadan önce yüz şekli ve oranları çıkartılmaktadır. Özellikle bu oranlar çıkarılırken matematiksel algoritmalardan ve sayısal değerlerden yararlanılmaktadır.

Bu estetik operasyonlarda kullanılan İsveç Tekniğini kliniğimiz sayesinde keşfedebilir ve burun ameliyatınızı tamponsuz ve morarma olmadan deneyimleyebilirsiniz. Oranlar belirlendikten sonra özellikle kişilerin bu oranlara uygun olarak burun estetiği işlemi yapılabilir. Burun estetiği işleminden sonra da kişi kısa süreler içerisinde olabilecek olan kanamaların önüne geçmek adına kliniğimizde bir gün süre ile misafir edilir ve sonrasında taburcu edilir. Yapılan işlemler son bulduktan sonra hastalar kısa süre sonra tekrar kliniğimize gelerek tedavilerini olabilmektedir.

Burun Estetiğini Kimler Yapabilir?

Burun estetiği yaptırmadan önce gerekli bilgileri almak adına uzman bir estetik cerrah ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alanında eğitim almış olan bu kişilerin yapacağı ameliyatlardan tam bir verim alınabilmektedir. Kliniğimizde Türkiye’de ilk kez uygulanan İsveç Tekniği uygulaması sayesinde uzmanlarımız yüzünüzde herhangi bir morluk oluşmadan bu ameliyatları yapabilmektedir. Ayrıca uzmanlarımızın en başarılı olduğu ameliyatlardan biri de burun estetiği ameliyatıdır.

Burun Estetiği Cerrahi İşlem Ne Kadar Sürüyor?

Daha öncelerde uygulanan Burun Estetiği konusundaki yöntemlerde uzun sürelere ihtiyaç duyulmaktaydı. Kliniğimizde İsveç’te geliştirilmiş bir yöntem olan ve Profesör Hern’in geliştirdiği estetik ameliyatlarda matematiksel oranlar ve algoritmalar kullanıldığı için estetik ameliyatlarınız hem ağrısız hem de sızısız iki saat gibi kısa bir sürede gerçekleşebilmektedir. Sizlerde bir hafta sonu misafirimiz olarak bu teknik ile yapılan ameliyatlarımızdan ve estetik operasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.Bir cevap yazın