WhatsApp ile Sor
Aquafilling Ameliyatsız Popo Büyütme
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Aquafilling Ameliyatsız Popo Büyütme

Popo ölçülerini küçültmek, büyütmek ve dikleştirmek amacıyla kişinin kendi ya dokusu kullanılarak yağ dokusunu enjekte etme işlemine popo estetiği denir.

Aquafilling popo estetiği; kişiye özel, daha sıkı ve hoş görünüm elde etmek amacı ile uygulan yöntemde dolgun ve istenilen boyutta popo ölçülerine sahip olabilmek için yabancı bir madde kullanılmamakta, tamamen kişinin kendi yağı kullanılmakta ve bu nedenle doğal, risksiz; en sık, başarılı ile geçekleştirilen operasyonlardan biridir olmaktadır.

Popo Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Poposunun görüntüsünden memnun olmayan düz görünüme sahip kişiler büyütmek için, kilo verilimden ya da yaşın ilerlemesinden dolayı sarkmalar oluşmuş kişiler dikleştirmek için bu işlemi uygulayabilirler. Herhangi kronik rahatsızlığı olan, daha önce ilgili bölgeden ameliyat olmuş kişilerin popo büyütme (küçültme dikleştirme) işlemi öncesi durumlarını doktorlarına bildirmeleri gerekmektedir.

Popo Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Popo estetiği yaptıracak kişi gerekli tetkiklerden geçtikten sonra operasyona hazırlanarak genel anestezi uygulanmaktadır. Yağ enjeksiyonu ile yapılan popo estetiği; liposuction yöntemiyle yağların alınması ardından boş olan bölgeye enjekte edilmesiyle uygulanmaktadır. Bu yöntem ile kalçadaki yağ oranı fazla olan bölgelerin küçültülmesi, dikkat çekici noktaların ölçülerinin büyütülmesi gerçekleştirilerek popo daha dik ve dolgun bir görünüme ulaşmaktadır. Operasyonda kişinin kendi yağ dokusu kullanıldığından herhangi alerji durumu yaşanmamakta ve popo doğal bir görünüme sahip olmaktadır. Popo büyütme (küçültme dikleştirme) işlemi uygulandıktan sonra kişinin metabolizmasına göre enjekte edilen yağ dokusu zamanla erimekte ve bu dokunun yaklaşık %50’si canlı kalarak ömür boyu kalıcılığını korumaktadır.

Popo Estetiği Ne Kadar Sürmektedir?

Aquafilling popo estetiği operasyon süreci yaklaşık 1-2 saat sürmektedir. Operasyon sonrası kişi olası komplikasyonlara karşın hastanede yatırılmakta, ertesi gün taburcu edilmektedir. Yağ enjeksiyonu ile popo büyütme (küçültme dikleştirme) işlemi uygulan kişiler hızla iyileşmekte, yaklaşık 1 hafta kadar kısa bir sürede operasyon sırasında oluşan şişlik ve morluklar iyileşmektedir. İşlemin daha etkili olabilmesi amacıyla kişinin 1 ay boyunca korse kullanması istenmektedir. Popo yaklaşık 6 ay sonrasında kalıcı görüntüsüne kavuşmaktadır.

İsveç estetik merkezi, tıp alanında dünya birincisi olan İsveç’in başkenti olan Stockholm’de Profesör Hern’in geliştirdiği ilkeler ışığında, estetik ameliyatta sayısal değerler ve matematiksel algoritmalarla oluşmuş İsveç tekniğinde minimum hata ve maksimum başarı felsefesiyle kişiye özel estetik ameliyat planı ve operasyonu gerçekleştirmektedir.