WhatsApp ile Sor
Ameliyatsız Meme Büyütme
BİZ SİZİ ARAYALIM
Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!
[]
1 Step 1
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Previous
Next

Ameliyatsız Meme Büyütme

Göğüs büyütme operasyonları özellikle son yıllarda birçok kadının ilk tercihi olduğundan bu konudaki çalışmalar her geçen gün biraz daha hız kazanmakta ve yapılan çalışmalar sonucunda sektörde yepyeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonları da bu yenilikçi çalışmaların bir sonucu olarak sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Ameliyatsız göğüs büyütme nedir?

Ameliyatsız çözüm olarak sunulan göğüs büyütme operasyonlarının kalıcılığı daha uzundur.  dünyada en çok kullanılan en kaliteli dolgu markası kullanılarak yapılan dolgular sayesinde hasta memnuniyeti %100 sağlanmış olur.

Ameliyatsız göğüs büyütme ne için yapılır?

Fiziki yapı ya da bazı beklenmedik sağlık sorunları sonucunda hastalarda kendi bedenlerinden şikâyet etme eğilimi baş gösterir. Örneğin küçük göğüslü olmak hemen her kadın için memnuniyetsizlik sebebi olabilir.  Göğüs büyütme işlemleri bu memnuiyetsizliği ortadan kaldırır.

Kimler yaptırabilir?

Göğüslerinin küçüklüğünden şikâyet eden herkes, sağlık durumunda hekimlerin aksini iddia ettiği bir aykırılık yok ise, yaptırabilir. Ayrıca ameliyat korkusu olanlar ya da kendini narkozun olumsuz etkilerinden korumak isteyenler tercih edebilir.

Nasıl yapılır?

Doğal dokunuşlar ile tamamen cildinizle uyumlu olarak sonuç veren ameliyatsız göğüs büyütme operasyonlarımız en sık ve başarılı yaptığımız operasyonlardan biridir.

Cerrahi işlem ne kadar sürüyor?

Yapılan işlem son derece kolay, güvenilir ve risksiz bir işlemdir. Operasyonun süresi hastadan hastaya değişebilmekle birlikte genellikle öncesi- operasyon ve sonrası dahil bir gün içinden sonuç alınmış olur.